Mooney to pierwszy w Polsce lombard online. W ekspresowym tempie, za pomocą dosłownie paru kliknięć, możesz się tu pozbyć niepotrzebnych rzeczy, zyskując dodatkowy zastrzyk pieniędzy na swoim koncie. Dlaczego to lepsze nie tylko od tradycyjnych lombardów, ale także pożyczek? Bo wszystko załatwiasz na własnych zasadach: skąd chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz! Ale do rzeczy…

1. Lombard online – bez wychodzenia z domu

Z usług Mooney.pl skorzystasz w całości bez wychodzenia z domu. Nie musisz się nigdzie przemieszczać. Siedząc wygodnie w swoim ulubionym fotelu, wchodzisz na mooney.pl. Tam uzupełniasz formularz, w którym opisujesz sprzedawany przedmiot. Gdy zaakceptujesz odesłaną przez naszych rzeczoznawców ofertę finansową, my zamówimy kuriera pod Twój adres, a Ty w tym czasie tylko zapakujesz paczkę. I tyle, nic więcej nie musisz robić!

Lombard dostępny bez wychodzenia z domu

2. Gotówka nawet w 24 godziny

W Mooney.pl najlepsi eksperci pracują nad tym, żebyś jak najszybciej mógł cieszyć się dodatkowym zastrzykiem pieniędzy. Ponieważ znają rynek jak własną kieszeń, ekspresowo przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę. Pamiętaj: im lepiej opiszesz swój produkt w formularzu, tym mniej czasu będą potrzebowali na wycenę przedmiotu, który chcesz sprzedać. Cała transakcja opiera się o minimum formalności, więc nie wymaga dodatkowego czasu na zdobywanie potwierdzeń własności, informacji z BIK czy innych czasochłonnych dokumentów.

Szybka gotówka w lombardzie online

3. Transakcje w Mooney.pl bez żadnych kosztów

Korzystając ze skupu lub skupu z odkupem w Mooney.pl, nie płacisz ani złotówki za transakcję! Cały proces jest darmowy, zresztą nawet kuriera, który odbiera od Ciebie paczkę i przywozi ją do nas, sami opłacamy. Gdy tylko paczka ze sprzedawanym przez Ciebie przedmiotem trafi do naszego zespołu, wysyłamy gotówkę na Twoje konto – w dokładnie takiej wysokości, jaką ustaliliśmy na etapie akceptacji oferty. Zazwyczaj jest to 80–90% wartości rynkowej danej rzeczy. Pamiętaj, że jesteśmy otwarci na negocjacje i Twoje propozycje, a naszą wycenę możesz przyjąć lub odrzucić. Działamy na Twoich zasadach. Do tego dzięki łatwemu w obsłudze panelowi klienta masz pod kontrolą przebieg transakcji na każdym jej etapie.

4. Minimum Twojej energii

Pamiętasz, jak sprzedawałeś coś ostatnio na aukcji internetowej? Te godziny spędzone na opisywaniu i fotografowaniu produktu, określaniu ceny, kategorii i wypełnianiu innych niezbędnych rubryczek, a potem i tak 1000 maili i telefonów od potencjalnych klientów (którzy koniec końców nie zdecydowali się na zakup, bo za drogo, bo używane, bo za małe, za duże, za jasne, za ciemne, za…)? Gdy współpracujesz z Mooney, omija Cię ta wątpliwa przyjemność. Po prostu opisujesz w formularzu swój produkt, wrzucasz zdjęcia i wysyłasz – a resztą zajmujemy się my.

Jak to działa?

W Mooney.pl możesz skorzystać z dwóch rodzajów usług: skupu i skupu z odkupem. W każdym przypadku procedura wygląda podobnie i zamyka się w 4 prostych krokach:

  1. Dokładne opisanie przedmiotu lub zestawu przedmiotów w formularzu, załączenie fotografii.
  2. Przesłanie formularza do indywidualnej wyceny, a w dalszej kolejności zaakceptowanie oferty.
  3. Przygotowanie paczki i przekazanie jej kurierowi (na koszt Mooney.pl).
  4. Oczekiwanie na pieniążki 🙂 Wystartują na Twoje konto, gdy tylko kurier dostarczy nam paczkę.

Skup

Skup to doskonały sposób na pozbycie się z domu zbędnych sprzętów. Elektronika, stary laptop, nieużywany komputer stacjonarny, konsola, z której dzieci już wyrosły, nielubiany ekspres do kawy… ale także kosztowne drobiazgi: niepasujący do Twojego stylu zegarek czy biżuteria – to wszystko możesz sprzedać w Mooney.pl. Szybciej i łatwiej niż na aukcji internetowej, a do tego bez prowizji!

Skup z odkupem

Nie chcesz pozbywać się cennych przedmiotów, ale potrzebujesz gotówki na jakiś czas, żeby podreperować swój budżet? Skorzystaj z usługi skupu z odkupem, dzięki której po 30, 60 lub 90 dniach będziesz mógł odzyskać „zastawioną” rzecz. Skup z odkupem może stanowić formę bezpiecznej alternatywy dla tradycyjnej pożyczki, a tym bardziej dla podejrzanej chwilówki. Sprawdzi się nie tylko w przypadku domowych kłopotów, ale także w razie ryzyka utraty płynności finansowej firmy. Skup z odkupem w lombardzie online to dobra propozycja również dla dłużników, bo nie wymaga sprawdzania BIK.

Nie wierzysz, że współpraca z lombardem może być taka prosta? Przekonaj się, jak sprawnie i szybko podreperujesz swój budżet dzięki Mooney.pl!