Mooney to nowoczesny serwis internetowy, dzięki któremu w ekspresowym tempie, za pomocą dosłownie paru kliknięć, możesz się pozbyć niepotrzebnych rzeczy, zyskując dodatkowy zastrzyk pieniędzy na swoim koncie. Dlaczego to tak wygodne rozwiązanie? Bo wszystko załatwiasz na własnych zasadach: skąd chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz! Ale do rzeczy…

1. Mooney – sprzedawaj bez wychodzenia z domu

Z usług Mooney.pl skorzystasz w całości bez wychodzenia z domu. Nie musisz się nigdzie przemieszczać. Siedząc wygodnie w swoim ulubionym fotelu, wchodzisz na mooney.pl. Tam uzupełniasz formularz, w którym opisujesz sprzedawany przedmiot. Gdy zaakceptujesz odesłaną przez naszych rzeczoznawców ofertę, my zamówimy kuriera pod Twój adres, a Ty w tym czasie tylko zapakujesz paczkę. I tyle, nic więcej nie musisz robić!

Lombard dostępny bez wychodzenia z domu

2. Gotówka nawet w 24 godziny

W Mooney.pl najlepsi eksperci pracują nad tym, żebyś jak najszybciej mógł cieszyć się dodatkowym zastrzykiem pieniędzy. Ponieważ znają rynek jak własną kieszeń, ekspresowo przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę. Pamiętaj: im lepiej opiszesz swój produkt w formularzu, tym mniej czasu będą potrzebowali na wycenę przedmiotu, który chcesz sprzedać. Cała transakcja opiera się o minimum formalności.

Szybka gotówka w lombardzie online

3. Transakcje w Mooney.pl bez żadnych kosztów

Korzystając ze skupu lub skupu z odkupem w Mooney.pl, nie płacisz ani złotówki za transakcję! Cały proces jest darmowy, zresztą nawet kuriera, który odbiera od Ciebie paczkę i przywozi ją do nas, sami opłacamy. Gdy tylko paczka ze sprzedawanym przez Ciebie przedmiotem trafi do naszego zespołu, wysyłamy gotówkę na Twoje konto – w dokładnie takiej wysokości, jaką ustaliliśmy na etapie akceptacji oferty. Zazwyczaj jest to 80–90% wartości rynkowej danej rzeczy. Pamiętaj, że jesteśmy otwarci na negocjacje i Twoje propozycje, a naszą wycenę możesz przyjąć lub odrzucić. Działamy na Twoich zasadach. Do tego dzięki łatwemu w obsłudze panelowi klienta masz pod kontrolą przebieg transakcji na każdym jej etapie.

4. Minimum Twojej energii

Pamiętasz, jak sprzedawałeś coś ostatnio na aukcji internetowej? Te godziny spędzone na opisywaniu i fotografowaniu produktu, określaniu ceny, kategorii i wypełnianiu innych niezbędnych rubryczek, a potem i tak 1000 maili i telefonów od potencjalnych klientów (którzy koniec końców nie zdecydowali się na zakup, bo za drogo, bo używane, bo za małe, za duże, za jasne, za ciemne, za…)? Gdy współpracujesz z Mooney, omija Cię ta wątpliwa przyjemność. Po prostu opisujesz w formularzu swój produkt, wrzucasz zdjęcia i wysyłasz – a resztą zajmujemy się my.

Jak to działa?

W Mooney.pl możesz skorzystać z dwóch rodzajów usług: skupu i skupu z odkupem. W każdym przypadku procedura wygląda podobnie i zamyka się w 4 prostych krokach:

  1. Dokładne opisanie przedmiotu lub zestawu przedmiotów w formularzu, załączenie fotografii.
  2. Przesłanie formularza do indywidualnej wyceny, a w dalszej kolejności zaakceptowanie oferty.
  3. Przygotowanie paczki i przekazanie jej kurierowi (na koszt Mooney.pl).
  4. Oczekiwanie na pieniążki 🙂 Wystartują na Twoje konto, gdy tylko kurier dostarczy nam paczkę.

Skup

Skup to doskonały sposób na pozbycie się z domu zbędnych sprzętów. Elektronika, stary laptop, nieużywany komputer stacjonarny, konsola, z której dzieci już wyrosły, nielubiany ekspres do kawy… ale także kosztowne drobiazgi: niepasujący do Twojego stylu zegarek czy biżuteria – to wszystko możesz sprzedać w Mooney.pl. Szybciej i łatwiej niż na aukcji internetowej, a do tego bez prowizji!

Skup z odkupem

Nie chcesz pozbywać się cennych przedmiotów, ale potrzebujesz gotówki na jakiś czas, żeby podreperować swój budżet? Skorzystaj z usługi skupu z odkupem, dzięki której po 30, 60 lub 90 dniach będziesz mógł odzyskać sprzedaną rzecz. Skup z odkupem sprawdzi się nie tylko w przypadku domowych kłopotów, ale także w razie ryzyka utraty płynności finansowej firmy.

Nie wierzysz, że sprzedaż kosztowności może być taka prosta? Przekonaj się, jak sprawnie i szybko podreperujesz swój budżet dzięki Mooney.pl!