Koronawirus wywrócił Twoje życie do góry nogami? Nie dość, że obawiasz się zarażenia, to dodatkowo jeszcze niepewna sytuacja finansowa czy widmo utraty pracy z pewnością nie poprawiają Ci nastroju. Gdzie szukać pomocy w kryzysowej sytuacji? Na Mooney.pl! W poniższym wpisie w pigułce przedstawiamy korzyści, jakie może przynieść Ci sprzedaż kosztowności w lombardzie online, i udowadniamy, że to jedna z najbezpieczniejszych i najłatwiej dostępnych opcji reperowania domowego budżetu!

Czego dowiesz się z tego wpisu?

  • Jak sprzedać swoje kosztowności bez wychodzenia z domu?
  • Jak Mooney.pl dba o bezpieczeństwo klientów?
  • Dlaczego lombard online to bezpieczny sposób pozyskania pieniędzy w czasie pandemii?

W skrócie

W Mooney.pl sprzedasz cenne przedmioty, nie wychodząc z domu. Korzystanie z usługi skupu lub skupu z odkupem w lombardzie internetowym odbywa się w całości bezpiecznie, bez ryzyka zarażeniem koronawirusem. W dodatku transakcje w Mooney.pl przebiegają łatwo, szybko i bez zbędnych formalności, a gotówka może znaleźć się na Twoim koncie nawet w 24 godziny!

Mooney.pl – bezpieczny lombard online

Gdy pandemia COVID-19 opanowała cały świat i przeorganizowała nasze życie codzienne, zarówno rodzinne, jak i zawodowe, nawet najwięksi sceptycy mieli prawo poczuć strach. Z jednej strony wszystkim nam towarzyszy troska o zdrowie własne i najbliższych. Z drugiej – niepewność jutra, obawa przed utratą pracy, a w konsekwencji środków do życia. W tej sytuacji z pomocą przychodzi serwis Mooney – pierwszy w Polsce lombard online, w którym skup odbywa się w całości bez wychodzenia z domu, a ryzyko zarażenia zminimalizowane jest do minimum.

Szybko i łatwo

W Mooney możesz skorzystać z dwóch rodzajów usług: skupu i skupu z odkupem. Pierwsza to sposób na pozbycie się niepotrzebnych rzeczy. Sprzedając przedmiot, jednocześnie zbyciu podlega również pełne prawo własności. W drugiej zachowujesz prawo pierwszeństwa wykupu przez 30, 60 lub 90 dni, w zależności od wybranej opcji.
Jak wygląda cała procedura? W obu przypadkach przebiega wyjątkowo szybko i sprawnie. Wystarczą zaledwie 4 kroki (a właściwie 3,5 kroku), żebyś mógł cieszyć się zastrzykiem gotówki na swoim koncie:

  1. Wypełniasz formularz, w którym opisujesz sprzedawany przedmiot.
  2. W przeciągu paru godzin otrzymujesz indywidualnie przygotowaną ofertę.
  3. Jeśli zaakceptowałeś ofertę, pozostaje Ci tylko zapakować paczkę i czekać na kuriera, którego zamawiamy na nasz koszt pod Twój adres.
  4. Podpisałeś list przewozowy i przekazałeś paczkę kurierowi? Pieniądze powinny znaleźć się na Twoim koncie nawet do 24 godzin od momentu, gdy paczka dotrze do nas.

Bez wychodzenia z domu

Wszystko to załatwisz, siedząc przy stole we własnej kuchni. W Mooney minimalizujemy zarówno zbędne formalności, jak i niepotrzebny bezpośredni kontakt. Z serwisem i naszymi ekspertami porozumiewasz się za pomocą formularza lub mailowo. Nie musisz wychodzić z domu ani nigdzie jeździć. Spotykasz się tylko z kurierem, który odbiera od Ciebie przygotowaną paczkę. I już. Działaliśmy tak zawsze, wiedząc, że to najwygodniejsza opcja dla naszych klientów. Dziś wiemy też, że najbezpieczniejsza!

Kiedy chcesz

Serwis Mooney możesz traktować jak lombard całodobowy. Doskonale znamy te sytuacje, gdy w natłoku domowych i zawodowych obowiązków na załatwianie ważnych spraw masz niecałą godzinę w ciągu doby, i to gdzieś między położeniem dzieci spać a odkopaniem się z zaległości z pracy, albo między kolejnymi służbowymi spotkaniami online. Dla nas to żaden problem. Po prostu wyślij do nas wypełniony formularz o dowolnej porze, a nasz zespół dołoży wszelkich starań, żeby jak najszybciej odesłać Ci indywidualnie stworzoną ofertę. Im dokładniej opiszesz przedmiot, tym mniej czasu będzie potrzebował rzeczoznawca na wycenę.

Bez niepotrzebnych zobowiązań

Warto pamiętać, że dzięki Mooney możesz zyskać potrzebne pieniądze szybko i bez wplątywania się w pożyczki. Sprzedaż kosztowności w e-lombardzie to doskonała alternatywa dla kredytów, pozbawiona konieczności weryfikowania informacji w BIK i nieobciążająca historii kredytowej na przyszłość. Usługi skupu i skupu z odkupem w Mooney są szansą także dla dłużników i osób w trudnej sytuacji. W ten sposób możesz zyskać cenny czas, by wyjść na prostą, gdy już skończy się kryzys wywołany pandemią.

Co można sprzedać w Mooney.pl?

W Mooney jesteśmy zainteresowani naprawdę wieloma rodzajami cennych przedmiotów. Możesz spieniężyć u nas między innymi biżuterię ze złota i kamieni szlachetnych oraz kolekcjonerskie monety. Skupowi podlega także szeroko pojęta elektronika, mniejszy i większy sprzęt AGD i RTV, elektroniczne zegary i zegarki czy smartwatche. Do popularnej kategorii skupowanych przez Mooney kosztowności należą komputery, laptopy i tablety. Każda z oferowanych nam przez Ciebie rzeczy podlega indywidualnej wycenie przez naszych wykwalifikowanych i świetnie rozeznających się w realiach rynkowych rzeczoznawców. Warto pamiętać, że istnieje też możliwość sprzedania kilku rzeczy “za jednym zamachem”, czyli w jednej transakcji.

Chcesz podreperować swój budżet bez zbędnych formalności, szybko, a przy tym bezpiecznie? Z Mooney.pl to możliwe! Zajrzyj na naszą stronę i bądź spokojny o swoje zdrowie i finanse.

Źródło zdjęć: shutterstock.com, unsplash.com