Lombard Warszawa, lombard Stalowa Wola, lombard Łódź, lombard Olsztyn… Od teraz wszystkie te frazy zastępuje jedna: lombard online. Aby sprzedać lub zastawić elektronikę, biżuterię czy inne kosztowności, na których można zarobić, nie musisz już fatygować się na drugi koniec miasta do punktu stacjonarnego. Ba! Nie musisz nawet wychodzić z domu – wystarczy, że zajrzysz na Mooney.pl. W naszym serwisie całą transakcję załatwisz przez internet: wygodnie, prosto i bezpiecznie.

Lombard online – całodobowy i ogólnopolski

Lombard dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z każdego zakątka Polski? Owszem, to możliwe – w Mooney.pl tak właśnie działamy. Usługi, które oferują stacjonarne lombardy, w całości przenieśliśmy do internetu. Możesz u nas sprzedać lub „zastawić” dowolne kosztowności: komputer, laptop, smartfon, tablet, konsolę do gier, sprzęt fotograficzny i muzyczny, złotą biżuterię czy antyki. Wystarczy, że je opiszesz, zaakceptujesz wycenę naszego rzeczoznawcy i przygotujesz paczkę do wysyłki. Odbierze ją od Ciebie zamówiony przez nas kurier, a gotówka pofrunie na Twoje konto przelewem bankowym.

Bez wychodzenia z domu

Największą zaletą tego rozwiązania jest wygoda. Do lombardu stacjonarnego w końcu jakoś musisz się dostać – podjechać samochodem, przebijając się przez korki, albo zatłoczonym autobusem czy tramwajem. Do tego ograniczają Cię godziny otwarcia, zazwyczaj 8–16 lub 9–17, więc może się okazać, że bez wcześniejszego urwania się z pracy niczego nie załatwisz. Na całej tej wyprawie (każdy, kto mieszka w Warszawie, Krakowie, Poznaniu czy innym dużym mieście, na pewno potwierdzi, że przejechanie przez centrum w godzinach szczytu naprawdę jest wyprawą) tracisz nie tylko pieniądze na bilet czy paliwo, ale przede wszystkim czas. Czas, który można spożytkować o wiele, wiele lepiej – choćby na wydawaniu pieniędzy, które w ten sposób zarobisz 😉

Z lombardu online Mooney.pl skorzystasz natomiast bez wychodzenia z domu. Całą transakcję załatwisz za pośrednictwem internetu, siedząc wygodnie we własnym fotelu. Przedmioty, które chcesz spieniężyć, opisujesz za pomocą prostego formularza, a wycenę akceptujesz w indywidualnym panelu klienta. Nie musisz też fatygować się na pocztę, żeby wysłać paczkę – przyjedzie po nią kurier.

Zalety lombardu internetowego

O dowolnej porze

Mooney.pl jest jak lombard całodobowy, działający 24/7. Z usług naszego serwisu możesz skorzystać o dowolnej porze dnia (lub nocy!), kiedy tylko znajdziesz wolną chwilę, choćby w trakcie gotowania obiadu albo podczas stania w korku w drodze do pracy. Po prostu wypełnij formularz z opisem przedmiotu, a my postaramy się jak najszybciej na niego odpowiedzieć. W ramach jednej transakcji możesz spieniężyć kilka rzeczy z różnych kategorii – to dodatkowa oszczędność czasu, bo załatwiasz wszystko za jednym zamachem.

Dyskrecję masz jak w banku

Pośrednictwo internetu daje jeszcze jedną ważną korzyść – dyskrecję. W sieci zachowujesz całkowitą anonimowość, więc nie ma ryzyka, że o transakcji dowie się ktoś niepowołany. W lombardach stacjonarnych, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach, różnie z tym bywa.

Brzmi zachęcająco? Sprawdź, jak działa!

W Mooney.pl oferujemy Ci dwa rodzaje usług: skup, czyli sprzedaż przedmiotów, oraz skup z odkupemsprzedaż, ale z możliwością odkupienia rzeczy po 30, 60 lub 90 dniach. Obie odbywają się w ten sam sposób, w kilku prostych krokach:

1. Za pomocą prostego formularza opisujesz rzeczy, które chcesz spieniężyć. Pamiętaj o dołączeniu ich zdjęć! Im dokładniejszy opis przygotujesz, tym szybciej przebiegnie wycena.

2. Rzeczoznawca określa wartość przedmiotów i przedstawia swoją ofertę. Po jej akceptacji pozostaje Ci tylko przygotować rzeczy do wysyłki.

3. Zamówiony i opłacony przez Mooney kurier odbiera od Ciebie przesyłkę. Nie musisz drukować żadnych dokumentów – kurier będzie miał przy sobie list przewozowy, który wystarczy wypełnić.

4. Gdy paczka dotrze do naszego magazynu, wysyłamy do Ciebie przelew z zapłatą. I już! Cała transakcja nie kosztowała Cię nawet złotówki. Zarówno wycena, jak i transport są darmowe.

Jeśli wybierasz opcję skupu z odkupem, po upływie 30, 60 lub 90 dni (na początku transakcji wybierasz termin odkupu; możesz też go dodatkowo przedłużyć) po prostu odkupujesz przedmioty po cenie wykupu, a one wracają do Ciebie tą samą drogą – przez firmę kurierską. Dopóki nie zgłosisz się po rzeczy, czekają w ubezpieczonym, monitorowanym magazynie.

Od szybkiej gotówki dzieli Cię tylko jedna decyzja

Potrzebujesz pieniędzy na podratowanie domowego budżetu? Masz w domu elektronikę, której nie używasz, lub złotą biżuterię, której już nie nosisz? A może dzieciaki wyrosły z Xboxa albo znudził Ci się sprzęt muzyczny? Wyczyść swój dom z niepotrzebnych Ci przedmiotów i uzupełnij swoje konto o ekstragotówkę na dodatkowe potrzeby. Odwiedź mooney.pl i opowiedz nam o rzeczach, które chcesz spieniężyć. Ocenimy ich wartość i przeprowadzimy Cię przez całą transakcję. Prosto, wygodnie, bezpiecznie, bez wychodzenia z domu.