Jedyne ryzyko, jakie ponosicie w kontekście Mooney.pl jest takie, że nie wybierając naszych usług, możecie stracić i nie zarobić tyle, ile moglibyście zarobić korzystając z oferty Mooney.pl. Działamy dla Was już od 2019 roku i zawsze wywiązujemy się z naszych zobowiązań wobec wszystkich klientów.

Znacie nasze reklamowe hasło? Brzmi ono „pieniądz w pełni”. To dlatego, że chcemy zapewnić Wam jak najwyższą kwotę odkupu Waszych przedmiotów. Ale nie tylko pieniądz jest u nas w pełni. Pełna jest także przejrzystość oraz uczciwość wobec Was. Dlatego wszystkie transakcje z nami zawsze kończą się zgodnie z umową.

Zasady jasne jak słońce

Od 2019 roku, czyli od chwili, gdy wykonaliśmy pierwszą transakcję odkupu od pierwszego klienta i wypłaciliśmy mu umówioną kwotę, przeprowadziliśmy już tysiące takich realizacji. Co istotne, wszystkie one opierają się o ten sam, przejrzysty i zrozumiały schemat. Wy zgłaszacie do nas propozycję przedmiotu – może to być np. elektronika, smartwatch, smartfon, laptop, biżuteria – my odzywamy się z propozycją kwoty, którą jesteśmy gotowi Wam zapłacić za Wasz produkt, a następnie to Wy decydujecie, czy zgadzacie się na naszą sumę, czy ją negocjujecie, czy rezygnujecie.

Co więcej, nasi specjaliści ds. wyceny zawsze precyzyjnie tłumaczą, dlaczego oferujemy Wam właśnie taką, a nie inną kwotę. To dodatkowo podnosi przejrzystość wszystkich transakcji między Mooney.pl a Wami.

Nie boimy się kontroli

Nim Mooney.pl zabłysnął po raz pierwszy na niebie finansowych transakcji w internecie, intensywnie się do tego przygotowywaliśmy. Konsultowaliśmy nasz mechanizm z prawnikami, finansistami oraz przedsiębiorcami. Szlifowaliśmy regulamin – po to, abyście mieli gwarancję, że działamy według jasno określonych zasad. Upraszczaliśmy umowy – po to, abyście mogli zrozumieć je raz-dwa i żebyście byli pewni, że niczego nie dopisujemy drobnym druczkiem. I wreszcie – dniami oraz nocami udoskonaliliśmy mechanizm działania naszego serwisu. Po to, aby korzystanie z niego było dla Was jak najwygodniejsze.

Dlatego nie boimy się kontroli. Ani tych ze strony instytucji państwowych, ani tych z Waszej strony. W obu wypadkach wiemy, że wypadniemy bardzo dobrze.

Mooney.pl - możecie zaufać!

Klient zawsze na pierwszym miejscu

Hasło “pieniądz w pełni” rozumiemy tak, że to Wy macie cieszyć się pełnym portfelem. I to WY macie być usatysfakcjonowani. Umożliwiamy Wam odstąpienie od umowy, jeśli uznacie, że jednak nasza oferta Was nie zadowala. Macie też możliwość odkupu swojego produktu – to do Was należy pierwszeństwo w tym działaniu. W zależności od wyboru, przysługuje Wam 30, 60 lub 90 dni na taką czynność. Przed wysyłką każdego produktu, starannie go pakujemy, abyście otrzymali go w nienaruszonym stanie.

Można więc śmiało powiedzieć: działamy w pełni uczciwie!