Każdy z nas potrzebuje czasem szybkiego zastrzyku gotówki. Skąd wziąć pieniądze „na już”, nie wplątując się przy tym w historię z pożyczkami na lichwiarski procent? Sięgnij po pewny i sprawdzony sposób – skup z odkupem w serwisie Mooney.pl!

Czego dowiesz się z tego wpisu?

  • Dla kogo jest przeznaczona usługa skupu z odkupem?
  • Na czym polega skup z odkupem w Mooney.pl?
  • Co mogę sprzedać w Mooney.pl?

W skrócie

Skup z odkupem to sposób na szybką gotówkę. Nie jest żadną formą pożyczki i nie wymaga sprawdzania BIK, dlatego nadaje się również dla osób w trudnej sytuacji życiowej. Sprzedając kosztowności na Mooney.pl, możesz liczyć na przejrzystą i ekspresową transakcję, którą przeprowadzisz bez wychodzenia z domu. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie nawet w 1–2 dni, a Ty nie poniesiesz z tego tytułu żadnych opłat.

Skup z odkupem w Mooney.pl

Mooney.pl to pierwszy w Polsce serwis, oferujący szybkie i przejrzyste transakcje, które przeprowadzasz bez wychodzenia z domu. Proponuje dwa rodzaje usług. Pierwszą jest skup, czyli sprzedaż przedmiotu z jednoczesnym zbyciem pełnych praw własności, stworzony z myślą o osobach, które chcą pozbyć się zalegających w ich domach niepotrzebnych sprzętów. Druga to skup z odkupem, a więc z prawem pierwszeństwa do wykupienia sprzedanej rzeczy. Usługa skupu z odkupem w Mooney.pl to idealna opcja dla Ciebie, jeśli:

Co możesz sprzedać w Mooney.pl?

Masz sporo biżuterii, której nie nosisz? Bransoletki, pierścionki, łańcuszki, broszki i inne ozdoby ze złota i kamieni szlachetnych to kosztowności, którymi z pewnością zainteresuje się Mooney.pl. Korzystając z opcji skup z odkupem, nie musisz pozbywać się rodzinnych pamiątek, a skarby mogą wrócić do Ciebie nawet po miesiącu. Oprócz precjozów, w Mooney.pl możesz sprzedać także kolekcjonerskie monety, zegarki i szeroko pojętą elektronikę, włączając w to laptop, konsolę czy telefon.

skup biżuterii

Zalety serwisu Mooney

Być może korzystanie z serwisu internetowego budzi w Tobie pewne obawy. Skąd, na przykład, możesz mieć pewność, czy sprzedawany przez Ciebie przedmiot będzie bezpieczny, dopóki go nie odkupisz? Masz prawo zastanawiać się również, ile energii stracisz na całym tym skomplikowanym procesie, podczas gdy w komisie czy skupie stacjonarnym mógłbyś mieć swój czas pod kontrolą? I czy aby na pewno nie będziesz musiał dopłacać do przesyłki? Przekonujemy, że współpraca z Mooney.pl jest superprosta, nic nie kosztuje, a przy okazji wszystkie formalności można wygodnie załatwić, właściwie nie wstając z fotela.

Przejrzyste i szybkie transakcje

Przede wszystkim korzystanie z usług serwisu Mooney.pl jest wprost dziecinnie proste. Po pierwszym kliknięciu właściwie już tylko 4 kroki dzielą Cię od szybkiej gotówki. Wystarczy, że wypełnisz formularz, w którym opiszesz sprzedawany przedmiot (lub przedmioty, bo w Mooney pod jedną transakcję możesz podpiąć kilka różnych rzeczy). W odpowiedzi otrzymasz indywidualną wycenę kosztowności. Po zaakceptowaniu oferty, pozostaje Ci już tylko zapakować paczkę i czekać na kuriera, który odbierze ją i dostarczy do rzeczoznawców z Mooney. Od tego momentu powinieneś spodziewać się pieniędzy na swoim koncie już w 24 godziny.

Bez dodatkowych opłat

Gdybyś zamiast skorzystać z opcji skupu z odkupem w Mooney.pl, dzięki której szybko i łatwo odzyskasz swoje kosztowności, postanowił przykładowo sprzedać je na aukcji internetowej, musisz liczyć się z dodatkowymi opłatami. Wśród nich są między innymi wysokie prowizje. Wyobraź sobie, że sprzedajesz na aukcji internetowej towar za 1 500 zł. W takim przypadku za same prowizje płacisz ok. 55 zł.

W Mooney.pl nic nie kosztuje Cię ani założenie konta, ani podpisanie umowy, ani nawet przesyłka – kuriera, który przyjedzie do Ciebie odebrać sprzedany przedmiot, opłaca serwis. Ba! Nie musisz zadawać sobie trudu, żeby wydrukować dokumenty, bo kurier zawsze ma przy sobie przygotowany list przewozowy, który Ty tylko podpisujesz!

Indywidualna oferta

Mooney.pl to nie żadna masówka – w serwisie działają najlepsi rzeczoznawcy i eksperci od wyceny, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Do pracy najczęściej przystępują jeszcze tego samego dnia, w którym wpływa Twój formularz. Oczywiście, im lepiej opisany i sfotografowany produkt, tym szybciej przebiega wycena. Także od Ciebie zależy więc, czy ofertę otrzymasz w ciągu zaledwie kilku godzin, czy będziesz musiał na nią zaczekać.

ekspresowa wycena

Zyskujesz potrzebny czas

Martwisz się, że z powodu kłopotów finansowych zaprzepaścisz rodzinne pamiątki, a biżuteria po ukochanej babci przepadnie bez śladu? Z Mooney.pl możesz mieć pewność, że Twoje kosztowności będą bezpieczne. Umowę podpisujesz na 30, 60 lub 90 dni, a jeśli w trakcie okaże się, że potrzebujesz trochę więcej czasu na odkup, możesz przesunąć termin odkupu. Przez cały czas przedmioty przechowywane są w monitorowanym magazynie, w którym nic im nie grozi. W Mooney możesz liczyć na pomoc w trudnej sytuacji – w opcji skupu z odkupem dostajesz nie tylko szybką gotówkę, ale przede wszystkim zyskujesz czas, aby wyjść na prostą!

Potrzebujesz pomocy w przejściowych problemach finansowych? Być może potrzebujesz Mooney.pl!  Zajrzyj do nas i przekonaj się, jak łatwo zyskasz pieniądze i zaoszczędzisz czas, sprzedając swoje kosztowności w innowacyjnym skupie internetowym.