Aby sprzedać elektronikę, biżuterię czy inne kosztowności, na których można zarobić, nie musisz już fatygować się na drugi koniec miasta do stacjonarnego lombardu czy komisu. Ba! Nie musisz nawet wychodzić z domu – wystarczy Ci dostęp do internetu. Wypróbuj możliwości serwisu Mooney.pl i przekonaj się, że sprzedaż niepotrzebnych kosztowności nigdy nie była łatwiejsza!

Mooney.pl: sprzedawaj i zarabiaj

Skup dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z każdego zakątka Polski? Owszem, to możliwe – w Mooney.pl tak właśnie działamy. Nasze usługi w całości przenieśliśmy do internetu. Możesz u nas sprzedać (lub sprzedać z opcją odkupu) dowolne kosztowności: komputer, laptop, smartfon, tablet, konsolę do gier, sprzęt fotograficzny i muzyczny, złotą biżuterię czy antyki. Wystarczy, że je opiszesz, zaakceptujesz wycenę naszego rzeczoznawcy i przygotujesz paczkę do wysyłki. Odbierze ją od Ciebie zamówiony przez nas kurier, a gotówka pofrunie na Twoje konto przelewem bankowym.

Bez wychodzenia z domu

Największą zaletą tego rozwiązania jest wygoda. Do skupu stacjonarnego w końcu jakoś musisz się dostać – podjechać samochodem, przebijając się przez korki, albo zatłoczonym autobusem czy tramwajem. Do tego ograniczają Cię godziny otwarcia, zazwyczaj 8–16 lub 9–17, więc może się okazać, że bez wcześniejszego urwania się z pracy niczego nie załatwisz. Na całej tej wyprawie (każdy, kto mieszka w Warszawie, Krakowie, Poznaniu czy innym dużym mieście, na pewno potwierdzi, że przejechanie przez centrum w godzinach szczytu naprawdę jest wyprawą) tracisz nie tylko pieniądze na bilet czy paliwo, ale przede wszystkim czas. Czas, który można spożytkować o wiele, wiele lepiej – choćby na wydawaniu pieniędzy, które w ten sposób zarobisz 😉

Z serwisu Mooney.pl skorzystasz natomiast bez wychodzenia z domu. Całą transakcję załatwisz za pośrednictwem internetu, siedząc wygodnie we własnym fotelu. Przedmioty, które chcesz spieniężyć, opisujesz za pomocą prostego formularza, a wycenę akceptujesz w indywidualnym panelu klienta. Nie musisz też fatygować się na pocztę, żeby wysłać paczkę – przyjedzie po nią kurier.

Zalety lombardu internetowego

O dowolnej porze

Mooney.pl jest jak skup całodobowy, działający 24/7. Z usług naszego serwisu możesz skorzystać o dowolnej porze dnia (lub nocy!), kiedy tylko znajdziesz wolną chwilę, choćby w trakcie gotowania obiadu albo podczas stania w korku w drodze do pracy. Po prostu wypełnij formularz z opisem przedmiotu, a my postaramy się jak najszybciej na niego odpowiedzieć. W ramach jednej transakcji możesz spieniężyć kilka rzeczy z różnych kategorii – to dodatkowa oszczędność czasu, bo załatwiasz wszystko za jednym zamachem.

Dyskrecję masz jak w banku

Pośrednictwo internetu daje jeszcze jedną ważną korzyść – dyskrecję. W sieci zachowujesz całkowitą anonimowość, więc nie ma ryzyka, że o transakcji dowie się ktoś niepowołany.

Brzmi zachęcająco? Sprawdź, jak działa!

W Mooney.pl oferujemy Ci dwa rodzaje usług: skup, czyli sprzedaż przedmiotów, oraz skup z odkupemsprzedaż, ale z możliwością odkupienia rzeczy po 30, 60 lub 90 dniach. Obie odbywają się w ten sam sposób, w kilku prostych krokach:

1. Za pomocą prostego formularza opisujesz rzeczy, które chcesz spieniężyć. Pamiętaj o dołączeniu ich zdjęć! Im dokładniejszy opis przygotujesz, tym szybciej przebiegnie wycena.

2. Rzeczoznawca określa wartość przedmiotów i przedstawia swoją ofertę. Po jej akceptacji pozostaje Ci tylko przygotować rzeczy do wysyłki.

3. Zamówiony i opłacony przez Mooney kurier odbiera od Ciebie przesyłkę. Nie musisz drukować żadnych dokumentów – kurier będzie miał przy sobie list przewozowy, który wystarczy wypełnić.

4. Gdy paczka dotrze do naszego magazynu, wysyłamy do Ciebie przelew z zapłatą. I już! Cała transakcja nie kosztowała Cię nawet złotówki. Zarówno wycena, jak i transport są darmowe.

Jeśli wybierasz opcję skupu z odkupem, po upływie 30, 60 lub 90 dni (na początku transakcji wybierasz termin odkupu; możesz też go dodatkowo przedłużyć) po prostu odkupujesz przedmioty po cenie wykupu, a one wracają do Ciebie tą samą drogą – przez firmę kurierską. Dopóki nie zgłosisz się po rzeczy, czekają w ubezpieczonym, monitorowanym magazynie.

Od szybkiej gotówki dzieli Cię tylko jedna decyzja

Potrzebujesz pieniędzy na podratowanie domowego budżetu? Masz w domu elektronikę, której nie używasz, lub złotą biżuterię, której już nie nosisz? A może dzieciaki wyrosły z Xboxa albo znudził Ci się sprzęt muzyczny? Wyczyść swój dom z niepotrzebnych Ci przedmiotów i uzupełnij swoje konto o ekstragotówkę na dodatkowe potrzeby. Odwiedź mooney.pl i opowiedz nam o rzeczach, które chcesz spieniężyć. Ocenimy ich wartość i przeprowadzimy Cię przez całą transakcję. Prosto, wygodnie, bezpiecznie, bez wychodzenia z domu.