Co można zrobić ze starym tabletem z Androidem czy iPadem od Apple? Najczęściej myślimy o sprzedaniu go po zaniżonej cenie komuś z najbliższego otoczenia lub po prostu, o wyrzuceniu go na śmietnik. Nie warto jednak podejmować pochopnych decyzji – jeśli jeszcze nie słyszałeś o Mooney.pl, czas nadrobić zaległości. To skup tabletów i innych urządzeń elektrycznych, który z chęcią odkupi od Ciebie nieużywany już sprzęt. Przekonaj się, jakie to proste, czytając poniższy tekst.

Czego dowiesz się z tego wpisu?

  • Sposoby na szybką sprzedaż tableta – co warto wiedzieć?
  • Jakie tablety przyjmuje skup online Mooney.pl?
  • Na jaką wycenę możesz liczyć, sprzedając sprzęt w skupie iPadów i tabletów Mooney.pl?

W skrócie

Jeśli od dłuższego czasu zastanawiasz się nad sprzedażą starego tableta, wejdź na Mooney.pl. To skup tabletów online, który jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych form sprzedaży – jest szybszy, wygodniejszy i, co równie ważne, bezpieczny. Przekonaj się na własnej skórze, że można nam zaufać, i ciesz się zastrzykiem gotówki na dowolne wydatki.

Chcę pozbyć się starego tableta – co robić?

Wpisujesz hasło „skup tabletów” w przeglądarce internetowej. Na monitorze komputera wyświetla się kilkanaście wyników wyszukiwania. Chcąc upewnić się, że dobrze szukasz, wchodzisz w aplikację map… i przecierasz oczy ze zdumienia. Najbliższy skup w okolicy wcale nie jest tak blisko, jakbyś tego oczekiwał! Niestety, musisz zrezygnować z tej opcji, bo ostatnie, o czym w tej chwili myślisz, to wycieczka na drugi koniec miasta. Ponawiasz wyszukiwanie, tym razem z hasłem “skup iPadów”. Bez zaskoczenia – scenariusz się powtarza. Plan awaryjny?

Nie pozostaje nic innego, jak sprawdzić strony popularnych serwisów aukcyjnych i sprzedażowych. W tym momencie pojawiają się kolejne trudności:

Jak widać, opcja sprzedaży przez internet także nie prezentuje się zbyt zachęcająco. Istnieje jednak świetna alternatywa, która pozwala zaoszczędzić czas i zarobić więcej, w dodatku bez żadnych dodatkowych opłat czy ukrytych kruczków. Mowa o Mooney.pl, czyli o skupie tabletów online. Potrzebny Ci jedynie komputer/smartfon oraz dostęp do internetu, by skorzystać z jego usług. Brzmi zachęcająco?

Skup iPadów

Skup tabletów mooney.pl – jakie tablety przyjmujemy?

Jeśli nie możesz pozbyć się swojego starego tableta czy iPada, skup internetowy Mooney.pl z przyjemnością Ci w tym pomoże. Odkupimy od Ciebie m.in.:

Ile zarobisz w skupie iPadów i tabletów Mooney.pl?

Wycena zależy od modelu tableta, który chcesz sprzedać, oraz od jego stanu technicznego. Pamiętaj, że w skupie tabletów online Mooney.pl jest ona przeprowadzana przez fachowców, którzy znają się na elektronice i są na bieżąco z rynkowymi cenami urządzeń. Na podstawowych modelach tabletów z Androidem możesz zarobić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, ale topowe iPady sprzed roku/dwóch lat z pewnością zostaną wycenione nawet na kilka tysięcy złotych.

Wejdź na stronę Mooney.pl, skorzystaj z formularza sprzedaży i załącz opis urządzenia ze zdjęciami. Po zaakceptowaniu wyceny poczekaj na przyjazd opłaconego przez nas kuriera i przekaż mu swój sprzęt. Już po kilku dniach pieniądze trafią na Twoje konto. To do Ciebie należy ostateczna decyzja co robisz dalej – czy odkupujesz go od nas po określonym czasie (może to być 30, 60 lub nawet 90 dni), czy decydujesz się na sprzedaż bez odkupu. Sprawdź sam już teraz i przekonaj się, że sprzedawanie elektroniki przez internet jeszcze nigdy nie było takie proste!

Źródło zdjęć: unsplash.com