Co można zrobić z nieużywanym tabletem z Androidem czy iPadem od Apple? Najczęściej myślimy o sprzedaniu go po zaniżonej cenie komuś z najbliższego otoczenia lub po prostu o wyrzuceniu na śmietnik. Nie warto jednak podejmować pochopnych decyzji – jeśli jeszcze nie słyszałeś o Mooney.pl, czas nadrobić zaległości. To skup tabletów i innych urządzeń elektronicznych, który z chęcią odkupi od Ciebie nieużywany już sprzęt. Przekonaj się, jakie to proste!

Czego dowiesz się z tego wpisu?

  • Sposoby na szybką sprzedaż tableta – co warto wiedzieć?
  • Jakie tablety przyjmuje serwis Mooney.pl?
  • Na jaką wycenę możesz liczyć, sprzedając sprzęt w skupie iPadów i tabletów?

W skrócie

Jeśli od dłuższego czasu zastanawiasz się nad sprzedażą starego tableta, wejdź na Mooney.pl. To skup tabetów online, który jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych form sprzedaży – jest szybszy, wygodniejszy i, co równie ważne, bezpieczny. Przekonaj się na własnej skórze, że można nam zaufać, i ciesz się zastrzykiem gotówki na dowolne wydatki.

Chcę pozbyć się nieużywanego tableta – co robić?

Wpisujesz hasło „skup tabletów” w przeglądarce internetowej. Na ekranie wyświetla się kilkanaście wyników wyszukiwania. Chcąc upewnić się, że dobrze szukasz, wchodzisz w aplikację map… i przecierasz oczy ze zdumienia. Najbliższy lombard w okolicy wcale nie jest tak blisko, jakbyś tego oczekiwał! Niestety, musisz zrezygnować z tej opcji, bo ostatnie, o czym w tej chwili myślisz, to wycieczka na drugi koniec miasta. Ponawiasz wyszukiwanie, tym razem z hasłem „skup iPadów”. Bez zaskoczenia – scenariusz się powtarza. Plan awaryjny?

Skup tabletów online

Nie pozostaje nic innego, jak sprawdzić strony popularnych serwisów aukcyjnych i sprzedażowych. W tym momencie pojawiają się kolejne trudności:

  • Założenie konta – to proces, przez który nie przechodzi duży odsetek osób odwiedzających daną stronę. w większości przypadków zajmuje on zdecydowanie więcej czasu, niż powinien.
  • Poszukiwanie odpowiedniej kategorii dla przedmiotu, który chcesz sprzedać – na wielu stronach oferujących szybką sprzedaż utrudnione jest znalezienie kategorii odpowiadającej sprzętowi, który posiadasz.
  • Zarządzanie procesem sprzedaży – głównie męczące odpisywanie osobom potencjalnie zainteresowanym Twoim sprzętem. Nie masz jednak żadnej pewności, że rzeczywiście zdecydują się na zakup, a transakcja, która nie doszła do skutku, pozostawi Cię z uczuciem zmarnowanego czasu.
  • Wysyłka sprzętu – jeśli dojdzie do sprzedaży, musisz na własną rękę zorganizować transport paczki, co również zabiera sporo czasu.

Jak widać, opcja sprzedaży przez internet także nie prezentuje się zbyt zachęcająco. Istnieje jednak świetna alternatywa, która pozwala zaoszczędzić czas i zarobić więcej, w dodatku bez żadnych dodatkowych opłat czy ukrytych kruczków. Mowa o Mooney.pl, czyli o serwisie prowadzącym skup online. Potrzebny Ci jedynie komputer/smartfon oraz dostęp do internetu, by skorzystać z jego usług. Brzmi zachęcająco?

Mooney.pl – jakie tablety przyjmujemy?

Jeśli nie możesz pozbyć się swojego nieużywanego tableta czy iPada, Mooney.pl z chęcią Ci w tym pomoże. Odkupimy od Ciebie m.in.:

  • tablety z systemem operacyjnym Android od wszystkich producentów (takich jak Samsung, Huawei i wielu innych), poczynając od modeli podstawowych, kończąc na multimedialnych kombajnach z potężnymi podzespołami. Ważne, żeby sprzęt był w pełni funkcjonalny – o wszelkich defektach poinformuj nas z wyprzedzeniem, załączając odpowiednią informację w opisie, który przygotujesz na stronie.
  • iPady od Apple wszystkich generacji (od 1. do obecnie najnowszej. 8. generacji), iPady mini, iPady Air, iPady Pro (o każdej przekątnej ekranu).

Gdzie sprzedać tablet

Ile zarobisz w skupie iPadów i tabletów?

Wycena zależy od modelu tableta, który chcesz sprzedać, oraz od jego stanu technicznego. Pamiętaj, że w Mooney.pl jest ona przeprowadzana przez fachowców, którzy znają się na elektronice i są na bieżąco z rynkowymi cenami urządzeń. Na podstawowych modelach tabletów z Androidem możesz zarobić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, ale topowe iPady sprzed roku prawdopodobnie zostaną wycenione na więcej.

Wejdź na stronę Mooney.pl, skorzystaj z formularza sprzedaży i załącz opis urządzenia ze zdjęciami. Po zaakceptowaniu wyceny poczekaj na przyjazd opłaconego przez nas kuriera i przekaż mu swój sprzęt. Już po kilku dniach pieniądze trafią na Twoje konto. Na początku transakcji to do Ciebie należy ostateczna decyzja co robisz dalej – czy odkupujesz go od nas po określonym czasie (może to być 30, 60 lub nawet 90 dni), czy decydujesz się na sprzedaż bez odkupu. Sprawdź sam już teraz i przekonaj się, że sprzedawanie elektroniki przez internet jeszcze nigdy nie było takie proste!

Sprawdź także:

Mooney.pl – skup przedmiotów online

Skup elektroniki – pozbądź się starego telefonu i zdobądź szybką gotówkę

Źródło zdjęć: pexels.com