Szukasz bezpiecznego sposobu, jak wybrnąć ze stale rosnącego zadłużenia? Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki na inwestycje? A może aktualna sytuacja z panującą na świecie epidemią koronawirusa radykalnie ucięła przychody Twojej firmy? Nie musisz korzystać z „pożyczek od ręki”, które będziesz musiał spłacać latami. Zwłaszcza gdy Twoje problemy finansowe są chwilowe i masz duże szanse, by w ciągu kilku tygodni wyjść na prostą. W takim przypadku mamy dla Ciebie bezpieczniejszą alternatywę – Mooney.pl, czyli serwis internetowy, w którym możesz skorzystać z opcji skupu z odkupem. Sprawdź, jak to działa!

Czego dowiesz się z tego wpisu?

  • Jak działa skup z odkupem?
  • Co zyskasz, korzystając ze skupu z odkupem?

W skrócie

Mooney to nowoczesny serwis online, który oferuje dwa rodzaje usług: skupu oraz skupu z odkupem. Zwłaszcza druga opcja może być dobrym rozwiązaniem przejściowych problemów – możesz sprzedać swoje kosztowności na 30, 60 lub 90 dni, a gdy wyjdziesz z kłopotów finansowych, wygodnie je odkupić.

Raty, pożyczki, kredyty – jak wybrnąć z kłopotów finansowych?

W dzisiejszych czasach kupowanie na raty i zaciąganie szybkich pożyczek gotówkowych to prawdziwa choroba cywilizacyjna. Wiele osób wpada w jej pułapkę i szasta „wirtualną kasą”, której tak naprawdę nie ma w portfelach. Potrzeba posiadania coraz to nowszych samochodów, sprzętów elektronicznych i ubrań za niebotyczne kwoty sprawia, że łatwo wpaść w spiralę długów. Jednak, jak potem się okazuje, znacznie trudniej się z niej wydostać.

Zbliża się termin opłacenia kolejnej raty, a pieniędzy brak. Co wtedy? W telewizji, radiu i internecie spoty reklamujące szybkie pożyczki bez BIK wręcz przekrzykują się chwytliwymi sloganami, na które przyparty do muru dłużnik zaczyna być podatny. Oczywiście – jest to jakieś wyjście. Jednak tylko do momentu, w którym ów dłużnik na czas reguluje wszystkie zobowiązania finansowe. Gdy tylko pieniędzy na spłacenie raty brak, zaczynają się poważne kłopoty i do pierwotnej sumy pożyczki dochodzą odsetki za nieterminowość, z których niełatwo się wyplątać. W konsekwencji pożyczkobiorca trafia do niechlubnych baz dłużników: BIK, KRD, ERIF czy BIG InfoMonitor, a w najgorszym scenariuszu komornik zajmuje cały jego majątek.

Mooney.pl – bezpieczna alternatywa

Mooney.pl to serwis online oferujący skup wszystkich wartościowych przedmiotów lub skup czasowy, z możliwością odkupu. Oferta portalu brzmi naprawdę obiecująco, a cała transakcja trwa zaledwie parę dni i odbywa się drogą internetową. Dzięki temu użytkownik może liczyć nie tylko na błyskawiczny przelew środków na konto, ale również na dyskrecję. Co trzeba zrobić?

Należy wejść na stronę Mooney.pl i wypełnić formularz (w tym miejscu wybierana jest opcja usługi – skupu lub skupu z odkupem na okres 30, 60 czy 90 dni) ze szczegółowym opisem przedmiotów do spieniężenia. Dołączenie zdjęć kosztowności ułatwi rzeczoznawcy precyzyjną wycenę, którą następnie należy zaakceptować. Potem wystarczy spakować wszystkie rzeczy do jednej paczki i przekazać ją wysłanemu przez portal kurierowi. Po dotarciu przedmiotów do Mooney weryfikowana jest zgodność ich stanu z opisem, a pieniądze wysyłane są na konto klienta najpóźniej w następny dzień roboczy.

Co ważne, po wybraniu opcji skupu z odkupem, w każdej chwili można przedłużyć czas przechowywania przedmiotów w magazynie Mooney lub zmienić decyzję i zrezygnować z możliwości odkupu – wtedy sprzęt czy inne kosztowności przechodzą na własność portalu, a klient nie ponosi za to żadnych dodatkowych opłat.

Mooney.pl daje więc szansę na wyjście z chwilowego dołka finansowego. Cała procedura jest łatwa, czytelna i, co najważniejsze, pozbawiona ukrytych haków dopisanych drobnym druczkiem.

Mooney – pomoc dla małych firm i dużych przedsiębiorstw

Obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa szczególnie silnie uderza w mniejsze i większe przedsiębiorstwa. Właściciele firm postawieni są przed trudnymi decyzjami dotyczącymi ograniczenia produkcji, redukcji etatów, a nawet konieczności wycofania swoich biznesów z rynku. Niektórzy z nich rozważają wzięcie szybkich pożyczek – niestety często wiele z nich tylko pozornie i na chwilę poprawia nieciekawą sytuację finansową.

Rozwiązania problemów finansowych można szukać zupełnie gdzie indziej – na przykład w Monney.pl, serwisie, który umożliwia sprzedaż urządzeń elektronicznych czy biżuterii z możliwością późniejszego odkupu bez dodatkowych kosztów. Skupowany sprzęt przechowywany jest w bezpiecznym, monitorowanym magazynie, więc nie ma ryzyka, że do czasu odkupu ulegnie on zniszczeniu. W momencie odzyskania stabilności finansowej wystarczy zgłosić się do Mooney w celu odkupu sprzedanych rzeczy – szybko, prosto i bez ryzyka.

Szybka gotówka na inwestycje

Opcja skupu z odkupem sprawdza się również wtedy, gdy pojawia się propozycja nie do odrzucenia – duża inwestycja z gwarancją powodzenia, ale wymagająca sporego wkładu pieniężnego na start. I tutaj ponownie Mooney proponuje możliwość spieniężenia chwilowo niepotrzebnych sprzętów, biżuterii czy antyków.

Jeśli borykasz się z niestabilną sytuacją finansową, potrzebujesz zastrzyku gotówki na pewną inwestycję lub po prostu chcesz pozbyć się nieużywanych przedmiotów – odwiedź serwis internetowy Mooney.pl. Z chęcią wycenimy Twoje kosztowności i zaproponujemy Ci ofertę, która może pomóc Ci pokonać chwilowe problemy bez dodatkowych kosztów i ryzyka.

Źródło zdjęć: shutterstock.com.