W życiu zdarzają się różne sytuacje. Gdy znajdziesz się w dołku finansowym, a kiepska historia kredytowa uniemożliwi Ci wzięcie pożyczki, pamiętaj o Mooney.pl! W lombardzie internetowym Mooney nikt nie będzie zadawał Ci niezręcznych pytań. Korzystając z usługi skupu z odkupem, zyskasz czas i zastrzyk pieniędzy niezbędne do wyjścia z trudnego położenia.

Czego dowiesz się z tego wpisu?

  • Czy w Mooney sprawdzają BIK?
  • Na czym polega skup z odkupem?
  • Co mogę sprzedać w Mooney?

W skrócie

Usługa skupu z odkupem w Mooney to bezpieczna i komfortowa alternatywa dla tradycyjnej pożyczki. Ponieważ skup z odkupem nie wymaga sprawdzania BIK ani przedstawiania zaświadczeń o dochodach, szczególnie dla dłużników i osób o skomplikowanej historii kredytowej stanowi ratunek w trudnej sytuacji. Cała transakcja jest bardzo prosta, w pełni darmowa, a przeprowadzić ją możesz z dowolnego miejsca – choćby z własnej kanapy.

Skup z odkupem – dobra alternatywa dla pożyczek

W dzisiejszych czasach łatwo wziąć pożyczkę. W zasadzie wystarczy dowód osobisty i jeden podpis. Niestety, nie każdy ma świadomość, że tego rodzaju chwilówki to czasem pułapka: wysoki procent spłaty, niemożliwe do realizacji terminy i ani się obejrzysz, jak wpadasz w spiralę długów.

W Mooney jest inaczej. Przejrzyste zasady, z góry jasno ustalona kwota i termin spłaty, a przy tym minimum formalności to nasze atuty. My po prostu wiemy, że w życiu zdarzają się róże sytuacje. Plusem usługi skupu z odkupem w lombardzie online Mooney jest także to, że całej transakcji możesz dokonać właściwie z własnej kuchni albo salonu. Cokolwiek robisz i gdziekolwiek jesteś, w kilka kliknięć jesteś w stanie załatwić wszystko, co niezbędne do załatwienia formalności. Żadnego biegania po urzędach ani byłych pracodawcach, żeby zgromadzić wymagane dokumenty.

Bez sprawdzania BIK

Masz kiepską historię kredytową? Dla nas to bez znaczenia. W Mooney nikt nie będzie Cię pytał o to, jakie sprzęty brałeś ostatnio na raty, ile wynoszą Twoje miesięczne dochody albo co zamierzasz zrobić z pieniędzmi, które Ci wyślemy. Naszym zabezpieczeniem jest przedmiot, który oddajesz do skupu. Będziesz mógł odkupić go po 30, 60 albo 90 dniach, w zależności od zapisu w umowie. W razie konieczności okres wykupu można przedłużyć. Możliwa jest też rezygnacja z prawa odkupu. Najważniejsze, żebyśmy byli w kontakcie i na bieżąco ustalali wszelkie zmiany.

Jak skorzystać ze skupu z odkupem?

Niewykluczone, że skup z odkupem w Mooney to najprostsza transakcja świata. W 4 krokach i bez wychodzenia z domu możesz mieć pieniądze na swoim koncie. Co musisz zrobić?

1. Wypełnij formularz

Zacznij od wybrania przedmiotu, który chcesz oddać do skupu z odkupem. Gama sprzętów, którymi jesteśmy zainteresowani, jest całkiem spora: od komputerów, laptopów czy tabletów, przez telefony i smartfony, zegarki (także smartwatche), konsole i inną elektronikę, aż po urządzenia AGD. Osobną kategorię stanowi oczywiście biżuteria, zarówno współczesna, jak i ta z historią… Jeśli masz wątpliwości, czy dany przedmiot nadaje się do skupu, skontaktuj się z nami.

Kosztowności sfotografuj i opisz w formularzu, który znajdziesz na naszej stronie. Pamiętaj, że w jednym zgłoszeniu możesz połączyć kilka przedmiotów, dzięki czemu nie musisz martwić się wysyłaniem nam wielu zapytań ofertowych.

2. Zaakceptuj ofertę

Nasi rzeczoznawcy postarają się jak najszybciej przygotować dla Ciebie zindywidualizowaną wycenę. Dokładna znajomość rynku pozwala im zrobić to szybko i sprawnie, ale wiele zależy od Ciebie: im bardziej przyłożysz się do punktu 1., tym szybciej otrzymasz naszą odpowiedź. Ofertę możesz zaakceptować lub negocjować. To ważne – na każdym etapie transakcji masz pełną kontrolę nad wszystkimi ustaleniami!

3. Przekaż paczkę kurierowi

Warunki zaakceptowane? Świetnie, w takim razie na nasz koszt wysyłamy do Ciebie kuriera! Ty musisz jedynie zapakować paczkę tak, aby była bezpieczna w transporcie (pomoże Ci instrukcja: Jak zapakować paczkę?). Kurier będzie miał ze sobą list przewozowy do podpisu, więc nie musisz przejmować się przygotowywaniem żadnych dokumentów.

4. Ciesz się swoimi pieniędzmi

Gdy tylko paczka do nas dotrze, pieniądze wystartują na Twoje konto. Przedmiot trafia do naszego bezpiecznego, monitorowanego magazynu, a Ty masz od teraz 30, 60 lub 90 dni spokoju!

Trudniejsza sytuacja finansowa? Nie martw się, w zespole Mooney.pl świetnie to rozumiemy. Dlatego jeśli szukasz prostego i bezpiecznego rozwiązania swoich kłopotów, takiego jak skup z odkupem, po prostu zajrzyj na naszą stronę i przekonaj się, że są lepsze sposoby na podreperowanie budżetu niż pożyczka!

Źródło zdjęć: shutterstock.com