Sednem działania Mooney.pl jest internetowy skup Waszych sprzętów elektronicznych lub innych produktów. Zyskaliśmy zaufanie tysięcy użytkowników dzięki szybkości działania oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dotyczą one przede wszystkim Waszych przesyłek.

Trudno się dziwić, że w ostatnich miesiącach temat bezpieczeństwa jest tematem absolutnie dominującym. Zachowanie bezpieczeństwa decyduje przecież o naszym zdrowiu, buduje zaufanie oraz dowodzi odpowiedzialnego podejścia. Dla nas, w Mooney.pl kwestia bezpieczeństwa jest również priorytetem.

Jak dbamy o bezpieczeństwo paczek?

Na początku, szybkie przypomnienie zasad działania Mooney.pl, czyli alternatywy dla lombardu online. Płacimy Wam za produkty (np. laptop, tablet, smartfon, smartwatch), których chcecie się pozbyć. Cała transakcja przebiega internetowo: wysyłacie nam formularz zgłoszeniowy ze zdjęciem, my proponujemy cenę kupna i jeśli się zgodzicie, wysyłamy do Was darmowego kuriera. Jeśli po weryfikacji otrzymanego produktu wszystko będzie się zgadzać z opisem oraz zdjęciami, natychmiast przelewamy pieniądze na Wasze konto.

Mooney.pl to bezpieczna paczka i szybka przesyłka

Nasza procedura bezpieczeństwa zaczyna się już przy wyborze firmy kurierskiej, której powierzymy transport Waszej paczki do specjalistów ds. wyceny Mooney.pl. Uważnie weryfikujemy firmy przewozowe, by mieć pewność, że przekażecie sprzedawany towar w ręce kuriera, który dostarczy ją do nas w nienaruszonym stanie.

Drugim aspektem jest przypominanie i podpowiadanie Wam, jak przygotować paczkę do bezpiecznego transportu. Mooney.pl skupuje wiele różnych produktów: smartfony, smartwatche, tablety, laptopy, zegarki, biżuterie, konsole. Każdy z takich produktów to inny kształt i inny rozmiar paczki. Dlatego stworzyliśmy dla Was rozbudowaną instrukcję przygotowywania Waszego produktu do wysyłki. Zawsze też możecie zwrócić się do nas mailowo z pytaniem, jak najlepiej zapakować Wasz tablet, konsolę czy laptopa.

Szybkie działanie to bezpieczne działanie

Na pewno zauważyliście, w jak wielu miejscach podkreślamy szybkość działania Mooney.pl. Bezzwłocznie przygotowujemy dla Was wyceny i bardzo sprawnie odpowiadamy na Wasze pytania. Zależy nam na tym,, aby pieniądze jak najszybciej trafiły na Wasze konto. Optymalizujemy czas weryfikacji nadsyłanych produktów, aby jak najmniej narażone były one na jakiekolwiek ryzyka.

Dlatego możecie być pewni, że przesłany przez Was do naszego skupu smartwatch, zegarek czy smartfon nie leży w magazynie. Nie zalega po kątach ani nie jest przesuwany bez końca z miejsca na miejsca. Zespół Mooney.pl jest na tyle rozbudowany, aby eliminować wszelkie zatory nadesłanych paczek i zajmować się nimi niemalże od razu po ich odebraniu od kuriera.

Mooney.pl to bezpieczna paczka i szybka przesyłka

Bezpieczeństwo w Mooney.pl to przejrzystość

I jeszcze jedna ważna rzecz. Na każdym kroku stawiamy na przejrzystość. Chcemy być wobec Was stuprocentowo uczciwi. Dlatego z chęcią tłumaczymy oraz uzasadniamy Wam każdą naszą decyzję. Od ekspertów naszego skupu on-line dowiecie się, dlaczego proponujemy Wam właśnie taką kwotę za Wasz produkt. Tak samo wytłumaczymy Wam, dlaczego nadesłany produkt różni się od wcześniejszego opisu i dlaczego musimy zaproponować Wam inną od proponowanej pierwotnie kwoty.

Jeśli interesują Was jeszcze inne kwestie związane z bezpieczeństwem przesyłek w Mooney.pl, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Piszcie do nas mailowo, kontaktujcie się przez Messengera lub skorzystajcie z czata na naszej stronie.