SPRZEDAJ TABLETA! Są wygodne i poręczne, przydają się nam w wielu codziennych sytuacjach, zarówno w pracy, jak i w domu. Charakteryzują się także szybkim rozwojem i ciągłymi udoskonaleniami. Dlatego nie ma potrzeby przywiązywać się do jednego konkretnegomodelu, a w zamian – ciągle mieć pod ręką najnowszy, najszybszy model tabletu. Pomoże w tym internetowy skup Mooney.pl.

Tu z łatwością można sprzedać stary sprzęt, zyskując gotówkę na nowego tableta.

Sprzedaj tableta!

Jak przebiega wycena?

3,5 kroku – tylko tyle trzeba, by móc cieszyć się z gotówki

3

Opisz przedmiot

Starannie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Im więcej tekstu i zdjęć, tym szybsza wycena!

2

Zaakceptuj ofertę

Zaraz po Twojej zgodzie na wycenę, zamawiamy na nasz koszt kuriera na wskazany przez Ciebie adres!

1

Pakuj paczkę!

Zaraz będzie u Ciebie kurier! Nie trać czasu i szykuj przesyłkę. Pieniadze już na Ciebie czekają.

0!
$ $ $ $ $ $

Gotówka
wystartowała!

Mamy Twoją paczkę, więc... pieniądze zmierzają do Ciebie z kosmiczną prędkością! Cała transakcja nie kosztowała Cię ani grosza!

Pojawiły się pytania? Sprawdź FAQ.

Chcesz sprzedać tablet w Prze-skupie?

Niewiele trzeba, by pozbyć się zbędnego sprzętu i cieszyć się gotówką na kolejne zakupy. Wystarczy tylko podążać za niniejszą instrukcją:

Chcesz sprzedać tablet w Prze-skupie?

Niewiele trzeba, by pozbyć się zbędnego sprzętu i cieszyć się gotówką na kolejne zakupy. Wystarczy tylko podążać za niniejszą instrukcją:

  1. Skorzystaj z formularza zgłoszeniowego, gdzie precyzyjnie opiszesz tablet: jaki to model, ile ma lat, jaka jest jego specyfikacja techniczna, czy posiadasz do niego paragon oraz czy jest na gwarancji. Do opisu dołącz zdjęcia.
  2. Wyraź zgodę na satysfakcjonującą Cię kwotę sprzedaży z naszymi ekspertami ds. wyceny.
  3. Zgodnie z naszymi podpowiedziami, przygotuj do wysyłki paczkę z tabletem.
  4. Wręcz paczkę kurierowi, którego wyślemy do Ciebie na nasz koszt.
  5. Spojrzyj na swoje konto bankowe, gdzie w ciągu 24h znajdziesz należną Ci gotówkę.

Jakie tablety możesz sprzedać w Prze-skupie?

Wiemy, że przy wyborze tabletu każdy kieruje się indywidualnymi preferencjami. My jesteśmy zdecydowanie mniej wybredni, dlatego jednakowo mocno interesują nas modele wszystkich producentów: Acer, Apple, Archos, Asus, Dell, Goclever, HP Compaq, Huawei, IBM Lenovo, Lark, Manta, Microsoft, Overmax, Prestigio, Samsung, Sony Toshiba czy Tracer. Na tej liście brakuje Twojego sprzętu? Spokojna głowa, i tak prześlij go nam do wyceny. Każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie.

Nie rozpatrujemy jedynie sprzętu uszkodzonego, niesprawnego lub sprawiającego kłopoty w użytkowaniu.

Szanse na uzyskanie atrakcyjnej gotówki rosną wtedy, gdy sprzedawany tablet jest na gwarancji, posiada paragon i/lub jest do niego oryginalne opakowanie. Takie zgłoszenia są automatycznie lepiej wyceniane przez nas specjalistów w Prze-skupie.

Łatwiej także o szybką wycenę i atrakcyjną gotówkę, jeśli tablet jest dobrze opisany w formularzu zgłoszeniowym. Im więcej zawartych tam szczegółów (specyfikacja techniczna, wiek, model, ekran), tym lepiej dla sprzedającego. Do opisu oczywiście warto dołączyć zdjęcie, a nawet zdjęcia, zgodnie z zasadą, że jedna fotografia warta jest tysiąc słów.

Wysłanie tabletu do wyceny nie pociąga za sobą żadnych obowiązków potencjalnego sprzedawcy. Nawet po otrzymaniu propozycji ceny, nawet po negocjacjach – z transakcji można wycofać się w dowolnym momencie.

W końcu, to Mooney.pl jest dla Was.

Sprzedaj tablet już dziś!

Czym jest Mooney.pl?

To skup on-line, który ze względu na oferowane przez siebie wygody zdobywa coraz większą popularność polskich internautów. Właśnie w Mooney.pl można nie wychodząc z domu sprzedać niemal dowolny produkt, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów: ani prowizji, ani ukrytych opłat, ani nawet kuriera. Tego ostatniego na swój koszt wysyła Mooney.pl. Skup on-line błyskawicznie wysyła także gotówkę. Trafia ona konto sprzedającego nawet w 24h.

Jak działa Prze-skup?

Prze-skup jest najważniejszą usługą oferowaną przez Mooney.pl. W ramach Prze-skupu sprzedać można niemal każdy produkt z Twojego otoczenia. Cokolwiek, co Ci się znudziło, przestało być Ci potrzebne lub też co wolisz zamienić na gotówkę.

Wszystko zaczyna się od przygotowania opisu sprzedawanego produktu – lub produktów, gdyż Prze-skup pozwala na sprzedaż nawet kilku przedmiotów w jednej transakcji. Do opisu służy gotowy formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie zajmuje kilka minut.

Zawarty w formularzu opis oraz dołączone do niego zdjęcia produktu służy ekspertom Mooney.pl do przedstawienia wyceny: ile pieniędzy jesteśmy w stanie zapłacić sprzedającemu. Każdy korzystający z Prze-skupu ma szansę negocjacji. Jeśli uzna, że zaproponowana mu stawka go nie satysfakcjonuje, może spróbować uzyskać lepszą kwotę.

Po ustaleniu satysfakcjonującej ceny sprzedaży, pozostaje jedynie zapakować produkt zgodnie z naszymi instrukcjami. I poczekać na kuriera, który zgłosi się po paczkę pod wskazany adres. Za kuriera płaci Mooney.pl, co jest wielką wygodą dla sprzedającego.

Jeśli po weryfikacji paczki w siedzibie Mooney.pl okaże się, że produkt jest zgodny z opisem z wyceny, wówczas gotówka jest błyskawicznie wysyłana do sprzedającego. Trafia na konto nawet w 24h.

Sprawdź nasze poradniki

Zobacz jak skutecznie pozbyć się swoich rzeczy