Skup Starych Telefonów Smartfonów

Jak sprzedać telefon? Halo? Halo, czy to skup online? Mam telefon do sprzedania! Możliwości spieniężenia telefonu komórkowego czy smartfona jest całkiem sporo.

Dlaczego więc warto zdecydować się zrobić to w Mooney.pl? Trzy argumenty: wygoda, szybkość i atrakcyjna gotówka (do 90% wartości towaru).

Sprzedaj telefon!

Jak przebiega wycena?

3,5 kroku – tylko tyle trzeba, by móc cieszyć się z gotówki

3

Opisz przedmiot

Starannie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Im więcej tekstu i zdjęć, tym szybsza wycena!

2

Zaakceptuj ofertę

Zaraz po Twojej zgodzie na wycenę, zamawiamy na nasz koszt kuriera na wskazany przez Ciebie adres!

1

Pakuj paczkę!

Zaraz będzie u Ciebie kurier! Nie trać czasu i szykuj przesyłkę. Pieniadze już na Ciebie czekają.

0!
$ $ $ $ $ $

Gotówka
wystartowała!

Mamy Twoją paczkę, więc... pieniądze zmierzają do Ciebie z kosmiczną prędkością! Cała transakcja nie kosztowała Cię ani grosza!

Pojawiły się pytania? Sprawdź FAQ.

Chcesz sprzedać telefon komórkowy lub smartfona w Prze-skupie?

A zatem, nie traćmy czasu. Cała procedura jest prostsza niż zapamiętanie zwykłego numeru telefonicznego:

Chcesz sprzedać telefon komórkowy lub smartfona w Prze-skupie?

A zatem, nie traćmy czasu. Cała procedura jest prostsza niż zapamiętanie zwykłego numeru telefonicznego:

  1. napisz nam w formularzu zgłoszeniowym kilka zdań o sprzedawanej komórce. Daj nam znać, ile ma lat, czy posiada jakieś wady, czy działa sprawnie, czy była kiedyś serwisowana, czy została kupiona w firmowym serwisie. Zachęcamy do podzielenia się z nami przynajmniej kilkoma zdjęciami. Będą bardzo pomocne;
  2. zrewanżujemy się szybką wstępną wyceną – od Ciebie zależy, czy ją zaakceptujesz, czy zechcesz negocjować;
  3. na pewno dojdziemy do porozumienia. Wtedy przyjdzie czas na zapakowanie smartfona – radzimy skorzystać z naszych podpowiedzi dotyczących przygotowania paczki;
  4. pod wskazanym przez Ciebie adresem stawi się nasz kurier, który odbierze przesyłkę i uda się z nią prosto do Mooney.pl;
  5. będzie mu się spieszyć, bo im szybciej trafi do nas Twój smartfon, tym szybciej wyślemy należną Ci gotówkę. Transfer pieniężny wykonamy kilka minut po tym, gdy obejrzymy na żywo przesłany przez Ciebie telefon i przekonamy się, że wszystko jest w porządku.

Skup telefonów

Jakie telefony możesz sprzedać w Prze-skupie?

Interesują nas modele wszystkich producentów oraz marek, m.in.: Apple, Alcatel, BlackBerry, HTC, Huawei, LG, Lenovo/Motorola, Microsoft, Nokia, Samsung, Sony, Xiaomi. Posiadasz mniej popularny model? Daj nam znać!

Przy wysyłaniu przedmiotu do darmowej wyceny, opisz szczegółowo stan, w jakim znajduje się Twój telefon. Czy Twój iPhone lub inny smartfon posiada jakieś zewnętrzne usterki, np. porysowaną obudowę lub pęknięty monitor?

A może Twój telefon (np. Lumia) ma jakieś kłopoty z działaniem? Im więcej szczegółów, tym lepiej. Będziemy mogli przedstawić Ci dokładniejszą wycenę produktu, szybciej dojdzie do sprzedaży i wysyłki pieniędzy na Twoje konto.

Ważne: zapytanie o wycenę nie jest jeszcze żadnym zobowiązaniem. Możesz to zrobić choćby tylko po to, by przekonać się, ile możesz zarobić na sprzedaży smartfona w Mooney.pl.

Jak sprzedać telefon? To proste. Jak sprzedać, to tylko w Mooney.pl

Sprzedaj telefon już teraz!

Czym jest Mooney.pl?

To sieciowe miejsce stworzone dla tych, którzy poszukują bezpiecznego oraz pewnego sposobu na atrakcyjną gotówkę w krótkim czasie.

Mooney.pl bazuje na takich wartościach jak partnerskość, uczciwość oraz prostota. Jednym ze sposobów, by się o tym przekonać, jest skorzystanie z markowego narzędzia serwisu – Prze-skupu.

Jak działa Prze-skup?

Prze-skup to internetowy skup, który działa według zasady „na raz i naraz”. Co to oznacza?

Na raz, ponieważ cała transakcja odbywa się błyskawicznie oraz jest skrajnie uproszczona. Gotówkę za swojego smartfona otrzymasz nie wychodząc nawet z domu. To my bowiem wyślemy do Ciebie kuriera, który spod wskazanego adresu zabierze (na nasz koszt!) sprzedawany przez Ciebie telefon komórkowy.

Naraz, ponieważ w jednej transakcji możesz sprzedać nawet kilka przedmiotów. Dzięki temu oszczędzasz swój czas i możesz jeszcze szybciej zarobić jeszcze więcej pieniędzy. Inne cechy Prze-skupu, o których trzeba wspomnieć to:

  • brak jakichkolwiek opłat – wszystkie koszty są po naszej stronie, łącznie z kurierem;
  • nawet do 90% pierwotnej wartości Twojego telefonu – aż tyle możemy zaproponować Ci za oferowany przez Ciebie smartfon;
  • ekspresowa wysyłka gotówki – pieniądze pomkną do Ciebie chwilę po tym, jak otrzymamy Twój przedmiot.

Sprawdź nasze poradniki

Zobacz jak skutecznie pozbyć się swoich rzeczy