+Wypełnij formularz

Sprzedaj przedmiot bez możliwości odkupu przedmiotu

Gotówka za przedmiot bez możliwości odkupu. Bez wychodzenia z domu, dostępne w 24 godziny

Sprzedaj Skup z Odkupem

Pamiętaj, że cena określana jako rynkowa (Allegro, OLX itd.) nie jest kwotą, którą otrzymasz za swój produkt. Zapłacimy Ci mniej, ale za to pieniądze będziesz miał ekspresowo.

Jeszcze więcej niż lombard

Jak to działa?

3,5 kroku - tylko tyle trzeba, by móc cieszyć się z gotówki
Sprzedaj przedmiot
  • Wyceń przedmiot
  • Zaakceptuj ofertę
  • Wyślij przedmiot
  • Otrzymaj gotówkę
Sprzedaj i Odkup za 30, 60, 90 dni
  • Wyceń przedmiot
  • Zaakceptuj ofertę
  • Wyślij przedmiot
  • Otrzymaj gotówkę
  • Odkup przedmiot
  • Otrzymaj przedmiot

Dlaczego warto?

Sposób na szybką gotówkę!
Darmowa przesyłka

Po Twój produkt wyślemy kuriera, za którego nic nie płacisz. Wszelkie koszty za przesyłkę pokrywamy po naszej stronie.

Szybka gotówka

Redukcja formalności, najlepsi specjaliści od  wyceny, najwygodniejsze dla Ciebie rozwiązania.

Co zyskasz?

Szybka i opłacalna sprzedaż lub zastaw Twojego przedmiotu. Wszystko bez ukrytych prowizji!

Docenimy Cię

Pracują dla nas najlepsi dostępni fachowcy, którzy do każdej wyceny podchodzą indywidualnie.

Zawsze zainteresowani

Przedmiotów, które możemy od Ciebie wykupić, jest naprawdę sporo: elektronika, sprzęt fotograficzny i muzyczny.

Bez wychodzenia z domu

Gotówka bez wychodzenia z domu, dostępna po jednym kliknięciu? Oto Mooney.pl!

Opinie klientów

Nasi klienci są zadowoleni!

Fundacja Mooney

Pomagamy w pełni.

Założona po to, by nieść wsparcie osobom, które wbrew swojej woli znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Wyciągamy do nich pomocną dłoń i oferujemy szereg działań, mających przynieść poprawę ich codziennego życia. Włączamy się również w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. Chcemy mieć realny wpływ na ochronę środowiska i zachęcać do proekologicznych zachowań polskie społeczeństwo.


Czytaj więcej

Zespół Mooney

To my dbamy o to, by gotówka trafiła do Ciebie jak najszybciej.
Wojtek
Wojtek

Dba o rozwój technologiczny serwisu, aby usługi Mooney byly zawsze szybkie i niezawodne.

Mateusz
Mateusz

Specjalista od spraw operacyjnych, który gwarantuje szybką i dokładną wycenę oraz wysyłkę produktów.

Rafał
Rafał

Zajmuje się analizą potrzeb naszych użytkowników, by na tej podstawie budować strategię i wizję Mooney.

Partnerzy

Zaufali nam.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Jaka jest różnica między spłatką a skupem?

To proste. W spłatce możesz na jasnych i przejrzystych warunkach odkupić produkt. Decydując się na skup, płacimy Ci za Twój produkt i przechodzi on na własność Mooney.pl.

Jak długo muszę czekać na pieniądze od Mooney.pl?

Gdy Twój przedmiot już do nas trafi, od razu weryfikujemy jego stan z wcześniejszym opisem. Jeśli wszystko się zgadza i produkt odpowiada temu, jak go opisałeś, przelew wykonujemy jeszcze tego samego dnia, albo w następny dzień roboczy. To, kiedy pieniądze będą na Twoim koncie, zależy od systemów bankowych. Zapewniamy Cię, że my nie zwlekamy z wypłatą Twoich pieniędzy ani chwili.

Jak długo potrwa wycena mojego przedmiotu?

Wycenę zaczynamy w tym samym dniu, w którym otrzymamy zgłoszenie produktu. Jeśli tylko produkt jest szczegółowo opisany i dołączone zostały odpowiednie zdjęcia, to naszą propozycję cenową otrzymasz w ciągu kilku godzin. Dlatego tak ważne jest dobre opisanie przedmiotów oraz dołączenie zdjęć. Brak takiego materiału opóźni wycenę.

Mam już wstępną wycenę swojego przedmiotu – jak długo muszę teraz czekać na Waszego kuriera, by go ode mnie odebrał?

Kuriera wysyłamy do Ciebie zaraz po otrzymaniu Twojej akceptacji kwoty wstępnej wyceny. Na 95% zjawi się on u Ciebie po odbiór przedmiotu już następnego dnia od takiej akceptacji. Pamiętaj - im szybciej zaakceptujesz i potwierdzisz umowę, tym szybciej wyślemy do Ciebie kuriera. Oczywiście, kurier wysyłany jest na nasz koszt!

Jak mogę się z Wami skontaktować?

Tak jak Ci tylko wygodnie: jesteśmy dostępni na Messengerze. Możesz do nas napisać e-maila ([email protected]) lub skorzystać z funkcji chat na stronie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9.00 17.00.

Zanim skorzystam z Waszych usług, chciałbym przekonać się o Waszej wiarygodności. Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o Was?

Przede wszystkim – na naszej stronie internetowej, gdzie otwarcie prezentujemy metody działania Mooney.pl. Zawsze można też do nas bezpośrednio napisać lub zadzwonić. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie. Kontakt z Tobą jest dla nas szczególnie ważny – chcemy nieustannie ulepszać swoje działania i dopasowywać swoją ofertę do Twoich potrzeb! Zapoznaj się z regulaminem Mooney.pl, z którego dowiesz się, jak wielką wagę przykładamy w naszym internetowym skupie do troski o Twój przedmiot i Twoją satysfakcję.

Wrócił do mnie przedmiot - ale w uszkodzonym stanie. Co mam zrobić?

Przed wysłaniem każdego produktu, profesjonalnie go pakujemy. Wszystko po to, by Twoja przesyłka trafiła do Ciebie w nienaruszonym stanie. Zachęcamy do tego, by otworzyć paczkę w obecności kuriera i od razu sprawdzić, czy zwrócony Ci przedmiot nie został uszkodzony. Jeśli zauważysz, że coś jest nie tak - zgłoś reklamację bezpośrednio kurierowi.

Czy mogę na bieżąco śledzić przebieg swojej transakcji w Waszym serwisie?

Oczywiście. Wszystkie informacje dotyczące Twojej transakcji są widoczne w panelu klienta. Zaloguj się na swoje konto, by mieć pełen wgląd w przebieg umowy, zorientować się, na jakim etapie znajduje się nasza współpraca oraz dowiedzieć się, jakie będą następne działania.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące skupu
Jaka jest maksymalna zapłata, na jaką mogę liczyć w Waszym skupie?

Najważniejszy przy wycenie jest stan przedmiotu. Bardzo często proponujemy nawet do 90% wartości rynkowej przedmiotu.

Czy mogę negocjować kwotę waszej wyceny za mój przedmiot?

Zarówno na etapie wstępnej oferty, jak i po otrzymaniu finalnej propozycji. Decyzja należy do Ciebie. My jesteśmy gotowi do negocjacji. Zachęcamy Cię do bezpośredniego kontaktu z nami: mailem, przez czata lub prywatną wiadomość!

Mam kilka przedmiotów, które chciałbym oddać u Was do skupu. Czy mogę wysłać je do Was jako jedno zgłoszenie czy też muszę zgłaszać każdy produkt osobno?

Oczywiście! Na tym polega przewaga Mooney.pl nad serwisami aukcyjnymi czy tradycyjnymi skupami: u nas jest i najwygodniej, i najszybciej. Nie trać więcej czasu na dodawanie każdego produktu. Bez problemu możesz zaoszczędzić cenne minuty i w jednym zgłoszeniu przesłać nam kilka przedmiotów. Wycenimy je i prześlemy Ci propozycję za cały zestaw.

W jaki sposób mam przygotować paczkę dla kuriera?

Na tej stronie przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczną instrukcję dotyczącą przygotowania paczki. Znajdziesz tam wszystkie kluczowe informacje, dzięki którym profesjonalnie przygotujesz paczkę dla nas.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Skupu z Odkupem
Chcę odkupić od Was swój przedmiot, ale akurat teraz nie mam gotówki. Czy mogę przedłużyć okres odkupu i zapłacić za swój przedmiot później?

Skontaktuj się z nami i wnioskuj o przedłużenie prawa odkupu. Zawsze masz pierwszeństwo do swojego przedmiotu. Dlatego w naszym internetowym skupie masz możliwość przedłużenia okresu odkupu. Pamiętaj jednak, że wiąże się to ze spłatą kosztów odkupu, o czym informujemy w regulaminie Mooney.pl.

Jaki jest najkrótszy, a jaki najdłuższy okres odkupu?

Najkrótszy okres to 1 miesiąc, a najdłuższy to 3 miesiące. Po upływie tego okresu możesz wnioskować o jego przedłużenie o maksymalnie 1 miesiąc. Będziesz zobowiązany do spłaty kosztów odkupu, o czym informujemy o niej w regulaminie naszego internetowego skupu.

Czy mój przedmiot jest bezpieczny w Mooney.pl?

Od samego początku Twój przedmiot jest pod szczególną opieką. Najpierw odbiera go od Ciebie kurier, który przewozi przesyłkę prosto do naszego magazynu. Tam Twój produkt przebywa aż do chwili, gdy zechcesz go odkupić. Magazyn Mooney.pl jest nie tylko chroniony i monitorowany, ale także ubezpieczony.

Jaką mam gwarancję, że po wpłaceniu pieniędzy odeślecie mi mój przedmiot?

Jesteśmy legalnie działającą firmą, a każda nasza transakcja oparta jest na umowie chroniącej konsumenta. Od początku masz wgląd we wszystkie dokumenty. Opracowaliśmy je tak, aby były dla Ciebie maksymalnie przejrzyste.

Rozmyśliłem się i jednak nie chcę płacić za odkupienie swojego przedmiotu. Grożą mi jakieś konsekwencje?

Absolutnie żadne. Masz do tego pełne prawo, które gwarantujemy Ci w naszej umowie. W takiej sytuacji produkt przechodzi na własność skupu internetowego Mooney.pl.

Czy swój przedmiot mogę odkupić gotówką?

Nie. W internetowym skupie Mooney.pl przedmiot możesz odkupić wyłącznie przelewem.

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie? Napisz do nas na [email protected]!

Potrzebujesz pomocy?

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie?
Napisz do nas!