Wymieniłeś ostatnio telefon i nie wiesz, co zrobić z poprzednim? A może Twoje dziecko dopomina się wciąż o najnowszy model iPhone’a, podczas gdy przecież stary wciąż działa? Nie martw się, nie musisz tracić kroci na zmianie sprzętu na nowy – używany telefon możesz sprzedać szybko, łatwo i opłacalnie w Mooney.pl!

Czego dowiesz się z tego wpisu?

  • Gdzie najlepiej sprzedać używany telefon?
  • Jaki telefon można sprzedać w Mooney?
  • Jakie są zalety skupu telefonów online?

W skrócie

Sprzedając telefon w lombardzie internetowym Mooney, szybko pozbędziesz się kłopotu z nieużywanym sprzętem, a przy tym zarobisz. W Mooney oferujemy do 90% wartości urządzenia. Transakcja przebiega ekspresowo, więc pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet po 24 godzinach. Skup w całości przeprowadzisz online, bez wychodzenia z domu.

Dlaczego warto sprzedać używany telefon w Mooney?

Jeśli zastanawiasz się, co zrobić z telefonem, z którego już nie korzystasz, Mooney ma propozycję w sam raz dla Ciebie. Skup online w naszym lombardzie internetowym pozwoli Ci nie tylko pozbyć się niepotrzebnego sprzętu, ale jeszcze na tym zarobić! Jakie zalety ma skup telefonów w Mooney?

Wygodna i bezproblemowa transakcja

Skup telefonów i smartfonów w lombardzie internetowym Mooney to prawdopodobnie najszybszy i najprostszy sposób na pozbycie się nieużywanego urządzenia. Transakcja jest tak łatwa, że możesz przeprowadzić ją w całości bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz online. W oparciu o zgłoszenie nasi eksperci bezpłatnie przygotują indywidualną wycenę, którą następnie wyślą do Twojej akceptacji. Warunki Ci odpowiadają? W takim razie wysyłamy do Ciebie kuriera. Jak widzisz wszystko jest naprawdę dziecinnie proste i właściwie nie wymaga nawet wstawania z fotela.

Jeśli chcesz poznać szczegóły przebiegu całej procedury sprzedaży telefonów w skupie online, zajrzyj do poradnika: Jak sprzedać telefon?

Wszystko masz pod kontrolą

To Ty decydujesz, czy odpowiada Ci nasza wycena. W każdej chwili możesz negocjować lub wycofać ofertę sprzedaży. Jeśli jednak zdecydujesz się na współpracę z nami, nadal będziesz mieć pod kontrolą przebieg transakcji – wszystko dzięki łatwemu w obsłudze, intuicyjnemu panelowi klienta. Co ważne, ograniczyliśmy formalności do minimum, więc nie musisz obawiać się przysłowiowych kruczków czy gwiazdek. Staramy się, aby każda transakcja była przejrzysta i jasna dla naszych klientów.

Szybka gotówka

Umówiona kwota ląduje na Twoim koncie, gdy tylko kurier dotrze do nas z przesyłką i zweryfikujemy zgodność sprzętu z Twoim opisem. Jeśli wszystko przebiegnie sprawnie, pieniądze możesz mieć nawet w 24 godziny! Pamiętaj, że ważny jest etap wypełniania formularza: im dokładniejszy opis i lepsze zdjęcia w nim zamieścisz, tym szybciej odezwiemy się do Ciebie z wyceną. Urządzenie ma uszkodzenia, rysy, pęknięcia? A może system nie działa? Takie informacje ułatwią nam pracę i skrócą czas potrzebny na odpowiedź!

Zapomnij o męczących wizytach w komisach, a tym bardziej o ciągnących się miesiącami próbach sprzedaży używanego telefonu na aukcjach internetowych. Chcesz oszczędzić swój czas i energię? Koniecznie zajrzyj na Mooney.pl!

Czysty zysk

Warto wiedzieć, że za usługę skupu w Mooney nic nie płacisz. Nie kosztuje Cię ani zgłoszenie przedmiotu, ani wycena, ani przesyłka – bo to my zamawiamy i opłacamy kuriera. Nie musisz nawet nic drukować, bo wszystkie niezbędne dokumenty kurier zawsze przywozi ze sobą. Nie tracisz więc ani złotówki, za to otrzymujesz na konto czystą gotówkę za sprzedawany telefon, zgodną z umową. Oferujemy do 90% wartości rynkowej towaru, a to naprawdę niezłe warunki!

Jaki telefon można sprzedać w skupie online?

Najczęściej sprzedawanymi telefonami w naszym skupie online są te od popularnych marek: Apple, Alcatel, BlackBerry, HTC, Huawei, LG, Lenovo/Motorola, Microsoft, Nokia, Samsung, Sony, Xiaomi. Ale równie dobrze moglibyśmy na to pytanie odpowiedzieć: każdy! Jeśli masz mniej popularny model i nie jesteś pewny, czy będziemy nim zainteresowani, po prostu odezwij się do nas na Mooney.pl za pomocą formularza kontaktowego, maila lub na czacie. Dogadamy się!

Źródło zdjęć: shutterstock.com