SPRZEDAJ LAPTOP! Wykorzystujemy je do różnych celów, służą nam w różnych miejscach. Przyzwyczajamy się do nich, ale z czasem okazuje się, że coraz trudniej jest im sprostać naszym wymaganiom. A na horyzoncie pojawił się właśnie nowy, lepszy model. Pozbądźmy się skrupułów i sprzedajmy laptopa zyskując gotówkę na kupno sprawniejszego sprzętu.

Mooney.pl – do usług!

Sprzedaj laptop!

Jak przebiega wycena?

3,5 kroku – tylko tyle trzeba, by móc cieszyć się z gotówki

3

Opisz przedmiot

Starannie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Im więcej tekstu i zdjęć, tym szybsza wycena!

2

Zaakceptuj ofertę

Zaraz po Twojej zgodzie na wycenę, zamawiamy na nasz koszt kuriera na wskazany przez Ciebie adres!

1

Pakuj paczkę!

Zaraz będzie u Ciebie kurier! Nie trać czasu i szykuj przesyłkę. Pieniadze już na Ciebie czekają.

0!
$ $ $ $ $ $

Gotówka
wystartowała!

Mamy Twoją paczkę, więc... pieniądze zmierzają do Ciebie z kosmiczną prędkością! Cała transakcja nie kosztowała Cię ani grosza!

Pojawiły się pytania? Sprawdź FAQ.

Chcesz sprzedać laptopa w Prze-skupie?

Oto krótka instrukcja, na końcu której czeka na Ciebie atrakcyjna gotówka. Co ważne, gotówki nie uszczuplą żadne prowizje:

Chcesz sprzedać laptopa w Prze-skupie?

Oto krótka instrukcja, na końcu której czeka na Ciebie atrakcyjna gotówka. Co ważne, gotówki nie uszczuplą żadne prowizje:

  1. Zaprezentuj nam sprzedawany sprzęt, korzystając z przygotowanego przez nas formularza zgłoszeniowego. Do tekstu dołącz również zdjęcia, dzięki którym obejrzymy laptopa.
  2. Wyznacz finalną kwotę sprzedaży. Pamiętaj, że możesz negocjować proponowaną przez nas stawkę.
  3. Zapakuj laptopa zgodnie z naszymi podpowiedziami. Dzięki temu masz pewność, że laptop trafi do nas cały i zdrów.
  4. Wręcz paczkę kurierowi, którego wysyłamy na nasz koszt. Nie płacisz za niego ani złotówki!
  5. Zaloguj się na konto bankowe, by sprawdzić, że gotówka za sprzedaż już do Ciebie trafiła.

Jakie laptopy możesz sprzedać w Prze-skupie?

Zapewne kupując laptopa, masz jakieś preferencje. Niektóre modele darzysz większym zaufaniem, może poszukujesz sprzętu o konkretnej specyfikacji… My możemy szczerze przyznać: interesują nas absolutnie wszystkie modele laptopów, pochodzące od wszystkich producentów: Acer, Apple, Asus, Compaq, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, MSI, Packard Bell, Samsung, Sony czy Toshiba.

Jedna uwaga: sprzedawany przez Ciebie laptop musi być sprawny. Nie kupujemy uszkodzonych produktów.

Jak wynegocjować lepszą stawkę za swojego laptopa? Po pierwsze, dokładny opis. Po drugie, zaoferujemy CI więcej, jeśli laptop będzie na gwarancji, będziesz posiadał paragon do niego oraz oryginalne opakowanie.

Wszystkie te informacje, a także te dotyczące wieku sprzętu, jego szczegółowej specyfikacji technicznej (ile pamięci RAM, ile HDD, jaki system operacyjny, jaka karta graficzna, jaki ekran etc.) zawrzyj w formularzu zgłoszeniowym. Do tekstu dołącz zdjęcia: zarówno całego laptopa, jak i jego detali. Dzięki temu zdobędziemy pełną wiedzę o Twojej propozycji i przedstawimy Ci precyzyjną kwotę sprzedaży.

Tak szczegółowo wypełniony formularz wyślij do nas. Pamiętaj, że do niczego Cię to nie zobowiązuje. Z transakcji możesz wycofać się na każdym etapie, nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji.

Korzystając z Mooney.pl i Prze-skupu nie ponosisz także konsekwencji finansowych. Nasz skup jest w 100% darmowy: darmowa jest wycena, darmowa jest przesyłka kurierska, darmowa jest wreszcie sama transakcja, pozbawiona jakichkolwiek ukrytych opłat lub prowizji.

Sprzedaj laptopa już dziś!

Czym jest Mooney.pl?

To chwalony i doceniany przez wielu użytkowników internetowy skup, w którym każdy może sprzedać niepotrzebne mu przedmioty, w tym także tablety.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na Mooney.pl i jego usługę Prze-skup?

  • zyski – za sprzedawane produkty oferowane są atrakcyjne kwoty, a sprzedający nie ponosi przy tym żadnych kosztów, prowizji ani opłat;
  • komfort – wszystkie formalności oraz obowiązki spoczywają na Mooney.pl. Sprzedający musi tylko opisać produkt i zapakować go w oczekiwaniu na kuriera, którego na swój koszt wysyła Mooney.pl;
  • czas – cała transakcja sprzedaży przebiega błyskawicznie, a gotówka trafia na konto sprzedającego nawet w 24h.

Jak działa Prze-skup?

Mooney.pl wprowadził na rynek usługę Prze-skupu. Dzięki temu możliwa stała się sprzedaż niemal wszystkich przedmiotów, które stały Ci się zbędne, których już nie potrzebujesz i z którymi bez żalu możesz się rozstać. A na których przy okazji możesz z łatwością zarobić.

Dzięki Prze-skupowi staje się to maksymalnie proste. Zaczynasz od wysłania nam opisu sprzedawanego laptopa lub jakiegokolwiek innego produktu. Ustalasz stawkę, za którą go sprzedasz, po czym przygotowujesz paczkę i wręczasz ją kurierowi. To ważne: za kuriera płaci Mooney.pl. Gdy już paczka dotrze do naszej siedziby i potwierdzimy, że sprzęt zgadza się z przesłanym przez Ciebie opisem, od razu robimy przelew na Twoje konto.

Co musisz wiedzieć o Prze-skupie? Jest darmowy, wygodny oraz pozwala na sprzedawanie wielu produktów na raz.

Sprawdź nasze poradniki

Zobacz jak skutecznie pozbyć się swoich rzeczy