Szukasz bezpiecznego sposobu, jak wybrnąć ze stale rosnącego zadłużenia? Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki na inwestycje? A może aktualna sytuacja z panującą na świecie epidemią koronawirusa radykalnie ucięła przychody Twojej firmy? Nie musisz korzystać z „pożyczek od ręki”, które będziesz musiał spłacać latami. Zwłaszcza gdy Twoje problemy finansowe są chwilowe i masz duże szanse, by w ciągu kilku tygodni wyjść na prostą. W takim przypadku mamy dla Ciebie bezpieczniejszą alternatywę – Mooney.pl, czyli lombard internetowy, w którym możesz skorzystać z opcji skupu z odkupem. Sprawdź, jak to działa!

Czego dowiesz się z tego wpisu?

  • Jak zdobyć bezpieczną gotówkę w 2 dni?
  • Jak działa skup z odkupem?
  • Jak wyjść z długów z mooney.pl?

W skrócie

Mooney to bezpieczna alternatywa dla szybkich, choć nie do końca jasnych pożyczek, które w większości przypadków tylko nakręcają spiralę długów. Lombard online umożliwia skup z odkupem – możesz zastawić swoje kosztowności na 30, 60 lub 90 dni, a gdy wyjdziesz z kłopotów finansowych odkupić swoje przedmioty bez dodatkowych kosztów.

Raty, pożyczki, kredyty – czyli jak szybko stać się dłużnikiem?

W dzisiejszych czasach łatwość zawierania umów kredytowych, kupowania na raty i zaciągania szybkich pożyczek gotówkowych to prawdziwa choroba cywilizacyjna. Banki i parabanki często żerują na osobach, które bez zahamowania szastają „wirtualną kasą”, której tak naprawdę nie mają w portfelach. Potrzeba posiadania coraz to nowszych samochodów, sprzętów elektronicznych i ubrań za niebotyczne kwoty sprawia, że łatwo wpaść w spiralę długów. Jednak potem okazuje się, że znacznie trudniej się z niej wydostać.

Zbliża się termin opłacenia kolejnej raty, a pieniędzy brak. Co wtedy? W telewizji, radiu i internecie spoty reklamujące szybkie pożyczki bez BIK wręcz przekrzykują się chwytliwymi sloganami, na które przyparty do muru dłużnik zaczyna być podatny. Oczywiście – jest to jakieś wyjście. Jednak do momentu, w którym ów dłużnik na czas reguluje wszystkie (powiększone o horrendalnie wysokie oprocentowanie) zobowiązania finansowe. Gdy tylko pieniędzy na spłacenie raty brak, zaczynają się poważne kłopoty i do pierwotnej sumy pożyczki dochodzą odsetki za nieterminowość, z których niełatwo się wyplątać. W konsekwencji pożyczkobiorca trafia do niechlubnych baz dłużników: BIK, KRD, ERIF czy BIG InfoMonitor, a w najgorszym scenariuszu komornik zajmuje cały jego majątek. Istnieje jednak alternatywa dla szybkich pożyczek – o wiele bezpieczniejsza, bo nie nakręcająca spirali długów.  

Mooney.pl – bezpieczna alternatywa dla szybkich pożyczek

Mooney.pl to lombard online oferujący odsprzedaż wszystkich wartościowych przedmiotów lub czasowy ich skup z możliwością odkupu. Oferta portalu brzmi naprawdę obiecująco, a cały proces trwa zaledwie dzień lub dwa i odbywa się drogą internetową. Dzięki temu dłużnik może liczyć nie tylko na błyskawiczny przelew środków na konto, ale również na dyskrecję. Co trzeba zrobić?

Należy wejść na stronę Mooney.pl i wypełnić formularz (w tym miejscu wybierana jest opcja usługi – sprzedaży lub skupu z odkupem na okres 30, 60 czy 90 dni) ze szczegółowym opisem przedmiotów do spieniężenia. Dołączenie zdjęć kosztowności ułatwi rzeczoznawcy precyzyjną wycenę, którą następnie należy zaakceptować. Potem wystarczy spakować wszystkie rzeczy do jednej paczki i przekazać ją wysłanemu przez portal kurierowi. Po dotarciu przedmiotów do Mooney weryfikowana jest zgodność ich stanu z opisem, a pieniądze wysyłane są na konto klienta najpóźniej w następny dzień roboczy.

Co ważne, po wybraniu opcji skupu z odkupem, w każdej chwili można przedłużyć czas przechowywania przedmiotów w magazynie Mooney lub zmienić decyzję i zrezygnować z możliwości odsprzedaży – wtedy sprzęt czy inne kosztowności przechodzą na własność portalu, a klient nie ponosi za to żadnych dodatkowych opłat.

Mooney.pl daje więc szansę na wyjście z chwilowego dołka finansowego. Bez ryzyka dodatkowych kosztów, wpisu do rejestru dłużników i zajęć komorniczych. Cała procedura jest łatwa, czytelna i, co najważniejsze, pozbawiona ukrytych haków dopisanych drobnym druczkiem.

Mooney – ratunek dla małych firm i dużych przedsiębiorstw

Obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa szczególnie silnie uderza w mniejsze i większe przedsiębiorstwa. Właściciele firm postawieni są przed trudnymi decyzjami dotyczącymi ograniczenia produkcji, redukcji etatów, a nawet konieczności wycofania swoich biznesów z rynku. Wielu z nich rozważa wzięcie szybkich pożyczek bez BIK, które tylko pozornie i na chwilę poprawiają ich nieciekawą sytuację finansową. Znacznie bezpieczniejszy jest lombard internetowy, taki jak Mooney.pl, który umożliwia „zastawienie” swoich urządzeń i sprzętów na 30, 60, 90 lub więcej dni z możliwością późniejszego odkupu ich bez dodatkowych kosztów. Gotówka pojawia się na koncie firmy nawet w 24h, a skupowany sprzęt przechowywany jest w bezpiecznym, monitorowanym magazynie, więc nie ma ryzyka, że do czasu odkupu ulegnie on zniszczeniu. W momencie odzyskania stabilności finansowej wystarczy zgłosić się do Mooney w celu odkupu zastawionych rzeczy – szybko, prosto i bez ryzyka.

Szybka gotówka na inwestycje od Mooney

Opcja skupu z odkupem sprawdza się również wtedy, gdy na drodze firmy staje propozycja nie do odrzucenia – duża inwestycja z gwarancją powodzenia, ale wymagająca sporego wkładu pieniężnego na start. I tutaj ponownie Mooney proponuje możliwość „zastawienia” chwilowo niepotrzebnych sprzętów lub całkowite ich odkupienie w ramach prowadzonego lombardu internetowego. Jeśli zakup nowego sprzętu, dodatkowych materiałów czy nieplanowana konieczność wyjazdu na targi branżowe na drugi koniec świata, gwarantują pewny zwrot zainwestowanych środków, nie warto pakować się w szybkie pożyczki, które utrzymują się z płaconych przez pożyczkobiorców wysokich kosztów kredytu i opłat rejestracyjnych. Lepiej wybrać bezpieczniejszą alternatywę, z której w każdej chwili można się wycofać.

Jeśli borykasz się z niestabilną sytuacją finansową, potrzebujesz zastrzyku gotówki na pewną inwestycję lub po prostu chcesz pozbyć się nieużywanych przedmiotów – odwiedź lombard internetowy Mooney.pl. Z chęcią wycenimy Twoje kosztowności i zaproponujemy Ci ofertę, która może pomóc Ci pokonać chwilowe problemy bez dodatkowych kosztów i ryzyka.

Źródło zdjęć: shutterstock.com.