Jak i gdzie sprzedać monety? Każdemu z nas brzęk monet kojarzy się pozytywnie. Ale czasem lepiej zamienić pobrzękujące monety na bezszelestną gotówkę trafiającą prosto na nasze bankowe konto.

Taką możliwość zapewnia Mooney.pl, gdzie za atrakcyjną gotówkę można sprzedać kolekcje monet.

Sprzedaj monety!

Jak przebiega wycena?

3,5 kroku – tylko tyle trzeba, by móc cieszyć się z gotówki

3

Opisz przedmiot

Starannie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Im więcej tekstu i zdjęć, tym szybsza wycena!

2

Zaakceptuj ofertę

Zaraz po Twojej zgodzie na wycenę, zamawiamy na nasz koszt kuriera na wskazany przez Ciebie adres!

1

Pakuj paczkę!

Zaraz będzie u Ciebie kurier! Nie trać czasu i szykuj przesyłkę. Pieniadze już na Ciebie czekają.

0!
$ $ $ $ $ $

Gotówka
wystartowała!

Mamy Twoją paczkę, więc... pieniądze zmierzają do Ciebie z kosmiczną prędkością! Cała transakcja nie kosztowała Cię ani grosza!

Pojawiły się pytania? Sprawdź FAQ.

Chcesz sprzedać monety w Prze-skupie?

Nic dziwnego – nie skorzystanie z takiej okazji byłoby nierozsądne. Sama procedura jest tak prosta i krótka, że nawet nie spostrzeżesz się, gdy na Twoje konto trafi całkiem całkiem sympatyczna gotówka. Zacznijmy więc!

Chcesz sprzedać monety w Prze-skupie?

Nic dziwnego – nie skorzystanie z takiej okazji byłoby nierozsądne. Sama procedura jest tak prosta i krótka, że nawet nie spostrzeżesz się, gdy na Twoje konto trafi całkiem całkiem sympatyczna gotówka. Zacznijmy więc!

  1. wypełnij przygotowany przez nas formularz zgłoszeniowy, w którym szczegółowo opiszesz monetę lub całą kolekcję. Bardzo pomocne dla nas będzie dołączenie przez Ciebie zdjęcia lub zdjęć sprzedawanego przedmiotu;
  2. daj nam znać, co sądzisz o proponowanej w ramach wstępnej wyceny kwoty, za jaką gotowi bylibyśmy kupić od Ciebie monetę/monety. Możesz się zgodzić, możesz się nie zgodzić, możesz negocjować cenę;
  3. jeśli ustalimy odpowiadającą Ci kwotę, pozostanie już tylko odpowiednio zapakować sprzedawany przedmiot. Proponujemy skorzystanie z naszych podpowiedzi;
  4. wręcz paczkę naszemu kurierowi, który zjawi się pod wskazanym przez Ciebie adresem;
  5. sprawdź swoje konto bankowe – pieniądze wyślemy kilka minut po tym, gdy trafi do nas wysłana przez Ciebie moneta.

Jakie monety możesz sprzedać w Prze-skupie?

Numizmatyka to bardzo rozległa dziedzina, zajmująca się monetami liczącymi nawet po kilka tysięcy lat. Nie sposób wskazać konkretnego rodzaju monet, który by nas interesował.

Nasi eksperci od wyceny, posiadający kilkuletnie doświadczenie w pracy z kolekcjami numizmatycznymi, z uwagą przyjrzą się każdej monecie trafiającej do Mooney.pl. Możesz wycenić u nas zarówno monety kolekcjonerskie, zastępcze, tematyczne lub będące jeszcze w obiegu. Interesują nas przedmioty z każdego rejonu świata i z każdej epoki.

Wycena numizmatyczna wymaga specjalistycznej wiedzy, ale i szczegółów na temat danej monety. Dlatego liczymy na to, ze w formularzu zgłoszeniowym zawrzesz maksymalną liczbę detali charakteryzujących monetę lub ich kolekcję. Niezwykle pomocne będą zdjęcia przedmiotów. Na podstawie dostarczonych przez Ciebie informacji specjaliści Mooney.pl zaproponują kwotę, za jaką będziemy gotowi odkupić od Ciebie monety.

Wiesz o tym, że wysłanie monety lub kolekcji monet do wyceny do niczego Cię nie zobowiązuje? Warto jednak choćby z samej ciekawości przesłać wypełniony formularz i dowiedzieć się, ile pieniędzy możesz zarobić w Mooney.pl. Zajmie Ci to tylko parę minut, a może przynieść całkiem sporą gotówkę.

Jak sprzedać monety? To proste. Jak sprzedać, to tylko w Mooney.pl

Sprzedaj monety już dziś!

Czym jest Mooney.pl?

Mooney.pl to przyjazny wszystkim serwis internetowy, oferujący bezpieczne i pewne sposoby na zyskanie pieniędzy.

Zrodził się on z autorskiego pomysłu grupy przyjaciół, ceniących sobie proste, ale funkcjonalne rozwiązania. A jak można zyskać na współpracy z Mooney.pl? Warto na przykład skorzystać z Prze-skupu.

Jak działa Prze-skup?

Zacznijmy od tego, że Prze-skup jest skupem on-line najnowszej generacji.

Oznacza to, że przy jego tworzeniu uwzględniliśmy zalety najlepszych rozwiązań i wyeliminowaliśmy te elementy, które mogły zniechęcać Cię do korzystania ze skupów.

Prze-skup przekona Cię, jak przyjemne jest sprzedawanie swoich przedmiotów przez Internet:

  • możesz zarobić nawet do 90% wartości sprzedawanego przedmiotu;
  • nie ponosisz żadnych kosztów: ani wyceny, ani wysyłki, ani ukrytych prowizji, ani uciążliwych opłat;
  • cała transakcja odbywa się podczas gdy Ty nie musisz nawet wychodzić z domu;
  • to Ty decydujesz, za jaką kwotę zechcesz sprzedać swój przedmiot – zawsze możesz negocjować kwotę zaproponowaną przez nas w ramach wyceny;
  • w jednej transakcji możesz sprzedać nawet kilka monet lub kolekcji.

Sprawdź nasze poradniki

Zobacz jak skutecznie pozbyć się swoich rzeczy