Skup Zegarków - Jak sprzedać?

Tik-tak, tik-tak… Czas upływa nieustannie, o czym przypominają nam zegarki. Ale i dla nich czas nie ma litości. One również się starzeją. Przestają się nam podobać. Albo po prostu – stają się nieprzydatne. Coraz częściej zastępowane są przez zegarki w smartfonach.

Co zrobić z niechcianym zegarkiem? Można sprzedać go w Mooney.pl. Gwarantujemy same korzyści

Sprzedaj zegarek!

Jak przebiega wycena?

3,5 kroku – tylko tyle trzeba, by móc cieszyć się z gotówki

3

Opisz przedmiot

Starannie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Im więcej tekstu i zdjęć, tym szybsza wycena!

2

Zaakceptuj ofertę

Zaraz po Twojej zgodzie na wycenę, zamawiamy na nasz koszt kuriera na wskazany przez Ciebie adres!

1

Pakuj paczkę!

Zaraz będzie u Ciebie kurier! Nie trać czasu i szykuj przesyłkę. Pieniadze już na Ciebie czekają.

0!
$ $ $ $ $ $

Gotówka
wystartowała!

Mamy Twoją paczkę, więc... pieniądze zmierzają do Ciebie z kosmiczną prędkością! Cała transakcja nie kosztowała Cię ani grosza!

Pojawiły się pytania? Sprawdź FAQ.

Chcesz sprzedać zegarek czy smartwatcha w Prze-skupie?

Cała transakcja zajmie kilka chwil – z zegarkiem w ręku. A zatem: czas start!

Chcesz sprzedać zegarek czy smartwatcha w Prze-skupie?

Cała transakcja zajmie kilka chwil – z zegarkiem w ręku. A zatem: czas start!

  1. opowiedz nam o sprzedawanym przez siebie zegarku lub smartwatchu: ile ma lat, jaka jest jego historia, czy jest sprawny, czy przydarzyła mu się kiedyś jakaś awaria. Pochwal się nim i dołącz do formularza zgłoszeniowego kilka zdjęć;
  2. odnieś się do naszej wstępnej propozycji wyceny. Możesz negocjować, jeśli uznasz, że zegarek zasługuje na więcej
  3. zapewnij swojemu przedmiotowi bezpieczną podróż i zapakuj go zgodnie z naszymi podpowiedziami;
  4. wręcz paczkę kurierowi Mooney.pl, który stawi się pod wskazanym przez Ciebie adresem;
  5. odliczaj chwile do otrzymania gotówki – my wyślemy ją zaraz po tym, gdy Twój zegarek do nas dotrze.

Skup zegarków​

Jakie zegarki możesz sprzedać w Prze-skupie?

Na pytanie, jaki posiadamy zegarek, najczęściej słyszymy, że szwajcarski. Rynek tych przedmiotów jest jednak bardziej złożony i dzieli się na kilka kategorii innych niż szwajcarskie – nieszwajcarskie.

Przede wszystkim interesują nas zegarki naręczne: analogowe, cyfrowe oraz analogowo-cyfrowe. Przyjrzymy się z uwagą zegarkom męskim oraz damskim. Mogą to być zegarki współczesne, jak i te zabytkowe, pochodzące sprzed kilku dekad. Marek zegarków jest tak wiele, że ich wymienianie zajęłoby bardzo dużo miejsca. Podkreślmy więc tylko kilka z nich: Adriatica, Casio, Citizen, Diesel, Festina, Giancomo Massano, Jordan Kerr, Lorus, Orient, Rolex, Seiko oraz oczywiście Swatch. Ta lista interesujących nas marek zegarków nie jest zamknięta. Dlatego jeśli chcesz sprzedać zegarek innej marki – wysyłaj do nas zgłoszenie.

Coraz popularniejsze stają się smartwatche. Ich widok na czyimś przegubie nie jest już dla nas tak zaskakujący jak jeszcze rok czy dwa lata temu. Zamierzasz sprzedać swojego smartwatcha? W Mooney.pl dajemy Ci taką możliwość.

By móc rozpocząć proces odkupienia od Ciebie zegarka, musimy otrzymać Twój formularz zgłoszeniowy. Prosimy Cię, aby znalazł się w nim jak najdokładniejszy opis produktu, ze szczególnym uwzględnieniem wieku zegarka, jego stanu technicznego (czy Festina się nie spóźnia albo czy Swatch się nie spieszy) oraz ewentualnych wad (czy Twoje Casio nie ma porysowanego wyświetlacza, czy pasek przy Twoim Seiko nie poluzował się). Jeśli to możliwe, dołącz do opisu zdjęcia zegarka. Lub zegarków – pamiętaj, że w Prze-skupie możesz jednocześnie sprzedawać po kilka zegarków naraz. Im więcej takich szczegółów otrzymamy od Ciebie, tym dokładniejszą wycenę będziemy mogli dla Ciebie przygotować. Tobie oczywiście przysługuje prawo negocjacji kwoty.

Ważna rzecz: wycena wartości Twojego zegarka nie jest żadnym zobowiązaniem. Możesz pokusić się o wycenę choćby dla zaspokojenia swojej ciekawości, jak wiele możesz zarobić na współpracy z Mooney.pl.

Jak sprzedać zegarek? To proste. Jak sprzedać, to tylko w Mooney.pl

Sprzedaj zegarek już dziś!

Czym jest Mooney.pl?

Mooney.pl to świetnie działający mechanizm, dzięki któremu w mig możesz zarobić atrakcyjną gotówkę. I to nawet nie wychodząc ze swojego domu.

Chcemy cieszyć się taką samą niezawodnością oraz wiarygodnością jak szwajcarskie zegarki. Dlatego w relacjach z Tobą postawimy na uczciwość, partnerskie podejście oraz uproszczenie wszelkich procedur. Przypatrz się nam z bliska – rozpocznij swoją podróż do gotówki od Prze-skupu, czyli internetowego skupu.

Jak działa Prze-skup?

Prze-skup działa bardzo precyzyjnie. A to dlatego, że czas to pieniądz. Twój czas i Twój pieniądz.

Właśnie z tego powodu każda minuta, którą spędzisz na korzystaniu z Prze-skupu, przybliżać Cię będzie do upragnionego celu: gotówki. Z tym że to gotówka przybliżać się będzie do Ciebie. Ty nie musisz nawet wychodzić z domu, by ją otrzymać.

Nawet nasz kurier (za którego to my płacimy, Ciebie to nic nie kosztuje), zjawi się pod wskazanym przez Ciebie adresem. Nie musisz chodzić do żadnych punktów wysyłkowych lub na pocztę.

Możemy zaoferować Ci nawet do 90% wartości Twojego zegarka. Zawsze możesz negocjować zaproponowaną kwotę. My z kolei nie będziemy niczego odwlekać i należną Ci gotówkę w ustalonej wysokości wyślemy kilka minut po tym, gdy Twój zegarek trafi do Mooney.pl.

Prze-skup oferuje opcję „naraz”, czyli w ramach jednej transakcji bez kłopotu sprzedasz kilka zegarków. To oszczędność czasu i możliwość zarobienia większej gotówki w krótszym czasie. Prze-skup to także opcja „na raz”. A to oznacza, że wszystkie procedury są uproszczone i pozbawione jakichkolwiek ukrytych opłat.

Sprawdź nasze poradniki

Zobacz jak skutecznie pozbyć się swoich rzeczy