Rozsiadasz się na kanapie w chłodny zimowy wieczór. W jednej ręce trzymasz kubek ulubionej herbaty, a w drugiej pada od Playstation 5. Włączasz konsolę i zanurzasz się w świat wirtualnej rozgrywki, zapominając na moment o obowiązkach i zmartwieniach. Brzmi mało wiarygodnie? Już niedługo taki scenariusz może okazać się prawdziwy! Skup konsol to idealne miejsce, by spieniężyć swój stary sprzęt i cieszyć się dodatkową gotówką, którą możesz przeznaczyć na konsolę nowej generacji. Sprawdź, jak to zrobić!

Czego dowiesz się z tego wpisu?

 • W jaki sposób możesz sprzedać swoją starą konsolę w internetowym skupie Mooney.pl?
 • Co oprócz konsoli sprzedasz na Mooney.pl?

W skrócie

Premiera Playstation 5 tuż za rogiem, a w portfelu pustka? Skorzystaj z oferty sprzedaży starej konsoli na Mooney.pl. Taki finansowy zastrzyk z pewnością pomoże Ci spełnić gamingowe marzenie i cieszyć się wirtualną rozgrywką na zupełnie nowym poziomie. Przekonaj się, jakie to proste.

Spraw sobie nową konsolę razem z Mooney.pl

Mijająca generacja konsol sprawiła nam wszystkim dużo radości. Zabawa w wirtualnym świecie na Playstation 4 czy Xboxie One potrafiła nas rozśmieszyć, doprowadzić do łez, ale i skłonić do przemyśleń. Mnóstwo gier, setki fajnych wspomnień i jedna myśl – tak przyjemną pasję warto pielęgnować. Jak to zrobić, skoro za zakrętem czekają już na nas Playstation 5 i Xbox Series X, czyli multimedialne kombajny najnowszej generacji? Odpowiedź jest prostsza, niż może Ci się wydawać. Wystarczy, że znajdziesz skup konsol i pozbędziesz się starego sprzętu. A tak się składa, że nie musisz szukać ani minuty dłużej – skup internetowy Mooney.pl przychodzi z pomocą.

Jak sprzedać stary sprzęt w skupie online?

Co więc trzeba zrobić? Od dodatkowej gotówki za stary sprzęt dzieli Cię tylko kilka kroków. Nie musisz nigdzie wychodzić ani z nikim rozmawiać – włącz komputer, wejdź na Mooney.pl i rozpocznij proces sprzedaży:

 1. Wypełnij formularz sprzedażowy.
 2. Dokładnie opisz swoją konsolę i dodaj zdjęcia sprzętu, akcesoriów i gier (znacznie przyspiesza to całą transakcję).
 3. Przygotowane przez Ciebie zgłoszenie przechodzi wycenę, którą przeprowadza jeden z pracowników Mooney.pl.
 4. Zapoznaj się z zaproponowaną wyceną (możesz ją zaakceptować, negocjować albo odrzucić, bez żadnych konsekwencji).
 5. Przygotuj swoją konsolę do wysyłki – już niedługo przyjedzie po nią kurier, opłacony z góry.
 6. Czekaj na przelew bankowy od Mooney.pl.

Oczywiście Mooney.pl to nie tylko skup konsol PS4 i Xbox One. Jeśli jesteś zapalonym graczem, być może masz gdzieś w szafie inny elektroniczny sprzęt. Warto przeprowadzić porządki w swoim domu i pozbyć się staroci – tym bardziej, że konsole nowej generacji oferują funkcję wstecznej kompatybilności. W praktyce oznacza to tyle, że uruchomisz na nich praktycznie dowolną grę, której premiera miała miejsce na sprzęcie poprzedniej generacji. Po co trzymać przestarzałe konsole, skoro teraz będziesz miał dostęp do całej biblioteki tytułów (zarówno tych nowych, jak i kilku-/kilkunastoletnich) z poziomu jednego urządzenia? Sprzedaj więc sprzęt, którego już nie potrzebujesz na Mooney.pl. Skup konsol PS3, PS4, skup konsol Xbox, skup konsol Xbox 360 – jakkolwiek byś go nie nazwał, Mooney.pl to przede wszystkim serwis, który odkupi od Ciebie zarówno starą, nieużywaną elektronikę, jak i szereg innych wartościowych przedmiotów.

Nie tylko skup konsol – co jeszcze sprzedasz w Mooney.pl?

W Mooney.pl spieniężysz stare konsole nie tylko od Sony i Microsoftu. Tu nie ma miejsca na wybrzydzanie – jeśli jesteś w posiadaniu sprzętu od Nintendo czy jakiegokolwiek innego producenta, nie wahaj się wystawić go na sprzedaż, jeśli już go nie potrzebujesz. Poza tym możesz pozbyć się również:

 • akcesoriów gamingowych, takich jak kontrolery, kierownice, gogle VR;
 • gier;
 • konsolek przenośnych (Playstation Vita, GameBoy itp.);

Czy w trakcie porządków domowych znalazłeś album z monetami kolekcjonerskimi, starą biżuterię czy nieużywany sprzęt muzyczny? Mooney.pl także z chęcią go od Ciebie odkupi. Jeśli nie masz czasu ani chęci na prowadzenie aukcji i rozmów na serwisach sprzedażowych, skorzystaj z usług skupu online i ciesz się dodatkowymi pieniędzmi od zaraz!