Coś poszło nie tak i teraz Twój budżet za żadne skarby świata nie chce się dopiąć? No cóż, znamy te sytuacje… Jeśli potrzebujesz gotówki, żeby szybko załatać dziurę w wydatkach, w Mooney chętnie pomożemy. Sprawa jest prosta: Ty „zastawiasz” cenny przedmiot, a my wysyłamy Ci pieniądze. Jak działa taka forma „pożyczki pod zastaw” w naszym lombardzie internetowym? Już wyjaśniamy!

Czego dowiesz się z tego wpisu?

  • Na czym polega pożyczka pod zastaw w Mooney.pl?
  • Co to jest skup z odkupem w Mooney.pl?
  • Jakie formalności wiążą się z pożyczaniem pieniędzy w Mooney.pl?

W skrócie

Usługa skupu z odkupem w Mooney.pl to doskonała alternatywa dla tradycyjnych pożyczek. „Zastawiając” u nas przedmiot, zyskujesz czas niezbędny do tego, aby wyjść na prostą. Po 30, 60 lub 90 dniach możesz odkupić swoją własność bez żadnych dodatkowych formalności.

Na początek należy powiedzieć sobie jedno: Mooney nie prowadzi działalności pożyczkodawcy. Ale usługi, które świadczy, z powodzeniem mogą zastąpić klasyczne pożyczki. Przekonasz się, że to wręcz bezpieczniejsza i wygodniejsza opcja!

Kiedy potrzebujesz wsparcia

W życiu zdarzają się niespodzianki. Zalegające rachunki, nagła naprawa samochodu czy spóźniający się z uregulowaniem zobowiązań kontrahent – to może spotkać każdego z nas. Skutkiem jest blokada płynności finansowej, której woleliby uniknąć zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. Wówczas jednym z ratunków jest wzięcie pożyczki.

Z klasycznymi pożyczkami i kredytami wiąże się jednak sporo pułapek. Ciągnące się w nieskończoność formalności czy sprawdzanie BIK mogą skutecznie odstraszyć wiele osób, które znalazły się w dołku. Oczywiście, istnieją jeszcze chwilówki udzielane na dowód osobisty. Warto jednak kilka razy dobrze się zastanowić, zanim sięgnie się po to rozwiązanie – pod takimi pozornie szybkimi i łatwymi pożyczkami często kryje się wysoki procent spłaty. W efekcie na uregulowanie jednego zobowiązania będziesz musiał zaciągnąć kolejnę, wpadając w spiralę długów. Zupełnie niepotrzebnie, bo przecież wystarczyło skorzystać z usług Mooney!

A jak to działa w Mooney?

Jeśli potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki, w Mooney możesz skorzystać z usługi skupu z odkupem. To o wiele lepsze rozwiązanie od podejrzanych pożyczek!

Skup z odkupem to usługa lombardu internetowego, w której na jakiś czas sprzedajesz nam wybrany przedmiot. Może to być sprzęt elektroniczny (na przykład laptop, tablet, konsola), sprzęt AGD, zegarek czy biżuteria. Przy tym zachowujesz prawo do odkupu po upływie miesiąca, dwóch lub trzech – w zależności od zawartej umowy. Transakcja jest ekspresowa i całkowicie bezpieczna. W dodatku nie musisz nawet wychodzić z domu, żeby ją przeprowadzić!

Skup z odkupem w Mooney – krok po kroku

Magia współpracy z lombardem online Mooney polega na tym, że możesz to robić z własnej kanapy (albo z jakiegokolwiek innego miejsca), o dowolnej porze dnia. W sam raz dla zabieganych! Cała transakcja skupu z odkupem jest tak prosta, że można przedstawić ją w 4 punktach:

  1. Opisz przedmiot – wypełnij formularz zgłoszeniowy, opisując cechy sprzętu czy kosztowności. Nie zapomnij załączyć zdjęć. Im staranniej to zrobisz, tym szybciej przygotujemy dla Ciebie ofertę!
  2. Zaakceptuj ofertę – nasz zespół ekspertów analizuje formularz zgłoszeniowy i wycenia przedmiot. Możesz ofertę przyjąć, negocjować lub odrzucić, wszystko zależy od Ciebie.
  3. Spakuj paczkę – gdy tylko zaakceptujesz ofertę, zamówimy na nasz koszt kuriera, który odbierze od Ciebie „zastawiany” przedmiot. Ty musisz zrobić tylko dwie rzeczy: zapakować paczkę, a następnie czekać na gońca pod wskazanym adresem. Nie musisz przygotowywać żadnych dokumentów – kurier będzie miał przy sobie list przewozowy, który powinieneś jedynie podpisać. Każdą paczkę ubezpieczamy, więc nie ma mowy o żadnych przykrych niespodziankach po drodze!
  4. Gotówka frunie na Twoje konto – gdy tylko dotrze do nas paczka, sprawdzamy ją i wysyłamy należność na konto. Od tego czasu aż do dnia terminu spłaty „zastawiony” przedmiot będzie bezpiecznie czekał w monitorowanym, bezpiecznym magazynie.

Plusy skupu z odkupem w Mooney.pl

Kiedy korzystasz z usług lombardu online Mooney.pl, możesz być pewien, że po drugiej stronie są zwykli ludzie, którzy dobrze rozumieją, że różne wypadki się zdarzają. Dlatego właśnie dbamy o to, aby od początku wszystko między nami było jasne.

Po pierwsze, już na etapie zatwierdzania oferty wiesz, jaką kwotę będziesz spłacał. W umowach z Mooney nie ma żadnych ukrytych kosztów, kruczków i małych druczków. Wszystko jest jasne i przejrzyste. Ograniczyliśmy formalności do minimum właśnie po to, żeby zwykły człowiek bez problemu się w nich połapał. Ważne jest też to, że w razie potrzeby po upływie ustalonego terminu możesz poprosić o przedłużenie spłaty. Po prostu skontaktuj się z nami, a na pewno się dogadamy!

Plusem „zastawienia” kosztowności w Mooney jest też to, że nie musisz informować nas, na co przeznaczysz pożyczone pieniądze. Nie będziemy sprawdzać Twojej zdolności kredytowej ani prześwietlać Twoich zarobków. Zawieramy dżentelmeńską umowę, zachowując pełnię dyskrecję.

Ty masz oczywiście pełną kontrolę nad procesem skupu z odkupem – szczegóły przebiegu transakcji możesz śledzić w łatwym w obsłudze panelu klienta na stronie Mooney.pl.

Sam widzisz, że korzystanie z usługi skupu z odkupem w serwisie Mooney.pl jest łatwe i bezpieczne. No i ekspresowe! Więc jeśli potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki, wejdź na naszą stronę i przekonaj się osobiście, że finanse nie muszą wiązać się ze stresem!

Źródło zdjęć: shutterstock.com