Na Twoim strychu zalegają kasetki z niepotrzebną biżuterią? Sprzedając kosztowności w lombardzie internetowym Mooney, możesz szybko, łatwo i bezpiecznie zarobić gotówkę na bieżące wydatki albo spełnienie od dawna snutych marzeń. Całą transakcję skupu z odkupem przeprowadzisz bez wychodzenia z domu, a pieniądze znajdą się na Twoim koncie nawet w 24 godziny!

Czego dowiesz się z tego wpisu?

  • Co zrobić z niepotrzebną biżuterią?
  • Jak sprzedać biżuterię w Mooney?
  • Czy warto skorzystać ze skupu biżuterii?

W skrócie

Skup złota w serwisie Mooney to usługa szybka, łatwa i bezpieczna. Dzięki niej możesz bez wychodzenia z domu pozbyć się niepotrzebnych pierścionków, bransoletek, kolczyków i pozostałej biżuterii, zyskując tym samym zastrzyk gotówki na dowolny cel. Wystarczy wypełnić formularz na stronie Mooney.pl, ustalić z nami warunki transakcji, a następnie przekazać odpowiednio zapakowane kosztowności opłaconemu przez nas kurierowi. Pieniądze trafią na Twoje konto nawet do 24 godzin.

Skup biżuterii w Mooney – co możesz sprzedać?

Bransoletki, które nie pasują do Twojego stylu, niemodne kolczyki i naszyjniki, pierścionki, o których historiach wolałbyś zapomnieć… W skupie złota na Mooney.pl pozbędziesz się niepotrzebnych przedmiotów, zdobywając w ten sposób szybką gotówkę. Poza biżuterią, jesteśmy zainteresowani także elektroniką (laptopami, smartfonami, konsolami i wieloma innymi) oraz antykami, kolekcjonerskimi monetami i innymi kosztownościami.

Jeśli potrzebujesz zastrzyku gotówki na krótki czas, możesz skorzystać również z opcji skupu z odkupem. Dzięki tej usłudze odkupisz cenne pamiątki po 30, 60 lub 90 dniach. Zyskany w ten sposób czas i pieniądze możesz przeznaczyć na cokolwiek chcesz.

Dlaczego warto skorzystać ze skupu w lombardzie internetowym Mooney?

Skup w lombardzie online to transakcja prosta i ekspresowa. W całości dokonujesz jej przez internet, siedząc wygodnie we własnym fotelu. Przebieg wyceny oraz realizacji umowy możesz śledzić za pomocą przejrzystego i łatwego w obsłudze panelu klienta. W dodatku na skupie w Mooney tylko zyskujesz – cały proces nie kosztuje Cię ani złotówki! Nawet kurier, który przyjedzie odebrać od Ciebie sprzedawane przedmioty, zostaje opłacony przez nas.

Żeby przekonać się, ile gotówki możesz „wyciągnąć” ze sprzedawanych kosztowności, zajrzyj na naszą stronę i skorzystaj z orientacyjnej obliczarki. Konkretną, zindywidualizowaną ofertę nasz zespół przedstawi Ci po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego. Warto pamiętać, że oferowana przez nas kwota oscyluje zazwyczaj w okolicach 80–90% rynkowej ceny danej rzeczy. Za to pieniądze dostaniesz nawet w 24 godziny.

Skup biżuterii krok po kroku

1. Opisz przedmiot.

W specjalnym formularzu na stronie Mooney.pl dokładnie scharakteryzuj biżuterię, którą chcesz sprzedać. Nie zapomnij o załączeniu zdjęć. Im dokładniej wypełnisz formularz, tym szybciej odezwiemy się do Ciebie z gotową ofertą.

2. Zaakceptuj wycenę.

Nasz zespół rzeczoznawców jak najszybciej, w oparciu o gruntowną znajomość rynku, przygotuje dla Ciebie zindywidualizowaną ofertę. Oczywiście masz prawo ją negocjować lub odrzucić, jeśli nie będzie satysfakcjonująca. Doświadczenie jednak podpowiada nam, że z pewnością się dogadamy!

3. Zapakuj paczkę.

Oferta przyjęta? W takim razie pozostaje Ci tylko czekać na kuriera, którego zamówiliśmy, opłaciliśmy i wysłaliśmy pod Twój adres. Czas oczekiwania polecamy wykorzystać na zapakowanie paczki zgodnie z instrukcją: Jak zapakować paczkę?

4. Sprawdź stan konta.

Gdy tylko kurier dostarczy paczkę do Mooney, pieniądze wystartują na Twoje konto. Od teraz możesz cieszyć się nimi do woli!

Cała transakcja skupu w Mooney jest dyskretna i pozbawiona zbędnych formalności. Wszystko po to, żebyś mógł jak najszybciej pozbyć się niepotrzebnych kosztowności i cieszyć się zasłużoną gotówką. Zajrzyj na naszą stronę i przekonaj się, jakie to łatwe!

Źródło zdjęć: shutterstock.com