Niestety, czas pandemii znacząco utrudnił nam dbanie o formę. Dowodem na to alarmujące statystyki dotyczące rosnącej otyłości wśród Polek i Polaków. Z pomocą na czas przybywa smartwatch. To urządzenie zmotywuje nas do ćwiczeń i ułatwi powrót do formy.

W naszym tekście nie chcemy Was straszyć konsekwencjami nadwagi. W zamian, chcemy pokazać Wam, że istnieje prosty i skuteczny sposób na odzyskanie pożądanej sylwetki. Tym sposobem jest Mooney.pl, czyli internetowa alternatywa dla lombardu. Dzięki nam będziecie mogli kupić nowoczesnego smartwatcha.

Smartwatch w Mooney.pl

Smartwatch wsparciem w trudnym czasach

Z faktami trudno się kłócić. Czarno na białym widać, że podczas pandemii przybraliśmy na wadze. Trudno w to uwierzyć, ale 42% z nas (czyli blisko połowa!)  przybrało podczas pandemii średnio 5,7 kilograma. To dane z sondażu Ipsos pod nazwą „COVID 365+”. Wynika z nich, że prawie co druga osoba czytająca ten tekst przytaknie, bo sama widzi, że zamknięte siłownie czy baseny, ale także poczucie zagrożenia i codzienny stres związany z koronawirusem spowodował wzrost masy ciała.

Słowem, przez COVID-19 czujemy się podwójnie źle. Obawiamy się zarażenia i jego konsekwencji – a także frustrujemy się z powodu dodatkowych, zbędnych kilogramów.

Tym bardziej docenicie zalety smartwatcha. Takie urządzenie swoim nowoczesnym, designerskim wyglądem poprawi Wasz nastrój . A funkcjonalność smartwatcha (np. pomiar tętna czy inteligentne funkcje treningu) przybliży Was do wymarzonego celu: pozbycia się zbędnego balastu i odzyskania atrakcyjnego wyglądu.

Smartwatch w Mooney.pl

Jak dzięki Mooney.pl zdobyć smartwatcha?

O ile każdy z nas wie, jak zyskuje się nadwagę, o tyle nie wszyscy muszą wiedzieć, jak zdobyć smartwatcha. Wyjaśniamy, bo rzecz jest naprawdę łatwa. Posłuży Wam do tego Mooney.pl, czyli alternatywa dla internetowego lombardu. To dzięki Mooney.pl błyskawicznie zyskacie gotówkę, która pozwoli Wam na kupno upragnionego smartwatcha. Ani się obejrzycie, a takie nowoczesne urządzenie wyląduje na Waszym nadgarstku. I razem rozpoczniecie szybki marsz do formy i smukłej sylwetki.

W Mooney.pl płacimy Wam za przedmioty, które nie są już Wam potrzebne. Może to być laptop, tablet czy smartfon. Przyjmiemy od Was także starsze modele smartwatchów, które przestały Wam już wystarczać. Czy to będzie smartwatch marki Garmin, Samsung Galaxy Watch, Huawei Watch GT czy Xiaomi Mi Watch – kupimy je od Was.

Smartwatch w Mooney.pl

Wystarczy zrobić zdjęcie sprzętu, który chcecie sprzedać on-line w Mooney.pl, a następnie wypełnić krótki formularz  i wysłać go. My w ciągu kilku-kilkunastu godzin proponujemy Wam kwotę za Wasz sprzęt i… już. Jeśli się zgadzacie, wysyłamy do Was darmowego kuriera, który odbierze paczkę. Po weryfikacji zgodności opisu ze stanem rzeczywistym, bezzwłocznie wysyłamy Wam umówioną gotówkę.

Jeśli się nie zgadzacie na kwotę, możecie negocjować. Nasi eksperci ds. wyceny są do Waszej dyspozycji.

Gotówka na konto, smartwatch na nadgarstek

Jak widać, sposób na zdobycie przydatnego smartwatcha jest banalnie prosty. Z zegarkiem w ręku możemy zapewnić Was też, że trwa on bardzo krótko. Od chwili wyceny do momentu otrzymania przez Was pieniędzy za sprzęt sprzedawany w Mooney.pl mogą minąć nawet 2-3 dni. Wszystko zależy od przebiegu wyceny, negocjacji i tego, jak szybko przygotujecie paczkę do wysyłki dla naszego darmowego kuriera.

Internetowa alternatywa lombardu, czyli Mooney.pl to Wasza metoda na kupno nowego smartwatcha.