Znacie to uczucie, gdy szybko potrzebujemy nieco grosza, aby w pełni cieszyć się zbliżającym świętem, wydarzeniem, imprezą? Oto właśnie nadciąga majówka, czyli długi weekend. Dzięki Mooney.pl, internetowej alternatywie dla lombardu, możecie szybko zyskać gotówkę.

Majówkę można spokojnie nazwać już nieoficjalnym polskim świętem. Mimo że ten rozpoczynający maj długi weekend nie jest zapisany w żadnym kalendarzu jako państwowa uroczystość, to przecież na te dni czeka prawie cały kraj. Co więcej, dla większości z nas majówka może stanowić najprzyjemniejsze w całym roku (no dobra – zaraz po Bożym Narodzeniu) święto. Kojarzy się nam z ciepłem, słońcem, spotkaniem ze znajomymi i grillowaniem w ogródku. Majówka to też moment, gdy wiosna zakwita w pełni i można cieszyć się przepiękną pogodą.

Potrzebna gotówka na już? Skorzystaj z Mooney.pl

Majówka na bogato, czyli po co Ci Mooney.pl

Ale by w pełni cieszyć się upragnionym długim weekendem, trzeba nam czegoś więcej niż tylko pięknie świecącego słońca. Zwłaszcza jeśli w te dni planujemy spotkania w większym gronie. Trzeba przecież zrobić zapasy żywności (wiadomo przecież, że symbolem majówki jest grillowana kiełbasa) oraz napojów. Nikt z nas nie chciałby dać się poznać jako oszczędny gospodarz, który nie zadbał o swoich gości. Można też z okazji majówki pokusić się o nieco większy wydatek. Nowy grill? Czemu nie. Przecież przyda się nam podczas całego sezonu wiosenno-letniego, który wraz z majówką właśnie się rozpoczyna. A może przydałby się nowy aparat fotograficzny lub smartfon, aby móc uwiecznić te wszystkie epickie chwile, które przydarzą się nam podczas długiego weekendu.

Ciesz się majówką na bogato dzięki Mooney.pl

Część z nas może planować spędzenie majówki niekoniecznie przy grillu, a w podróży. Tym bardziej będziemy potrzebowali finansowego wsparcia, aby nie musieć sobie niczego odmawiać,. Tu kawa na wynos, tu tankowanie, tam jakaś pamiątka. I tak uzbiera się nam całkiem niezła suma na wydatki.

Szybko, szybciej, Mooney.pl

Sprawa z gotówką od Mooney.pl jest tak samo prosta i oczywista jak to, że majówka należy się nam wszystkim. Aby zaoszczędzić Wam czasu, zasady działania naszego lombardu online przedstawimy Wam w największym skrócie. Szybko kupimy od Was produkty, z których już nie korzystacie. A Wy dzięki gotówce od nas, urządzacie sobie majówkę marzeń. Mooney.pl to skup elektroniki (smartfony, smartwatche, tablety czy laptopy), biżuterii (także zegarki) czy monet.

Jeśli macie coś z powyższej listy, co chcecie sprzedać w Mooney.pl, nic prostszego. Wypełnijcie nasz formularz zgłoszeniowy, w którym opiszcie najważniejsze cechy swojego produktu. Dołączcie do formularza kilka zdjęć i wyślijcie go do nas. Nasi specjaliści ds. wyceny zapoznają się z Waszym zgłoszeniem i w jak najkrótszym czasie zaproponują Wam kwotę, którą jesteśmy gotowi zapłacić. Jeśli się zgadzacie, nasz kurier od razu wyrusza do Was po przedmiot. Odbiera od Was paczkę i dostarcza ją do siedziby Mooney.pl. Ważna rzecz: kurier jest na nasz koszt. Jeśli produkt w paczce zgadza się z opisem, wtedy raz-dwa pieniądze pędzą na Wasze konto.

A Wy pędzicie na majówkę. Po to, by spędzić długi weekend bez stresu, że czegoś zabraknie, że coś się nie uda, że na coś nie starczy.