Praca i nauka zdalna stała się naszą codziennością. Każdego dnia intensywnie korzystamy z laptopów oraz tabletów. To sprawia, że nasze sprzęty szybciej się zużywają i wolniej pracują. Lombard online pomoże nam sprzedać używany laptop czy tablet. Za otrzymaną gotówkę kupimy sobie nowy, szybszy sprzęt.

Kiedyś dla większości z nas praca zdalna była marzeniem. Wydawało się nam, że możliwość zostawania w domu pozwoli nam lepiej pracować, mniej się męczyć, zaoszczędzić dużo czasu na dojazdach. Ale gdy praca zdalna przestała być wyobrażeniem, a stała się powszedniością, chyba zmieniliśmy zdanie. Rzeczywistość nie okazała się tak różowa jak sobie tego życzyliśmy. Zmieniły się nam godziny pracy: stały się mniej przewidywalne. Paradoksalnie, przed laptopem spędzamy więcej czasu. To z kolei prowadzi do szybszego zużywania się elektronicznych sprzętów.

Mooney.pl - tutaj odkupimy od Ciebie tablet lub laptop

Jeden tablet dla wszystkich, wszyscy domownicy do jednego tableta

Jeszcze gorzej mają te osoby, w których rodzinie są dzieci lub młodzież. To bowiem oznacza, że komputery będą jeszcze bardziej eksploatowane. Jeśli w domu nie wystarczającej liczby laptopów czy tabletów, oznacza to, że trzeba się nimi dzielić. I to dzielić tak, aby każdy mógł wywiązać się ze swoich obowiązków: czy to szkolnych, czy to zawodowych. Bardzo często zdarzało się tak, że jeden laptop musiał wystarczyć kilku domownikom.

Ma to swoje konsekwencje nie tylko w postaci częstszych kłótni czy większego poziomu stresu.

Po pierwsze, szybciej spostrzegamy się, że nasz dotychczasowy sprzęt (tablet czy laptop) radzi sobie znacznie gorzej. Jego wydajność już nam nie wystarcza, pamięć RAM ledwo radzi sobie z obsługą Teamsów, a miejsce na dysku kończy się skandalicznie szybko.

Po drugie, szybciej doprowadzamy do eksploatacji naszego urządzenia multimedialnego. Im częściej z niego korzystamy i im więcej osób wykorzystuje go do różnych celów, tym szybciej sprzęt się zużywa. To naturalne prawo i dotyczy wielu, bardzo urządzeń, maszyn czy pojazdów.

Jeśli laptop działa wolno, to lepiej szybko podziałać

Nie ma co ukrywać. Wolny sprzęt frustruje. Uniemożliwia wywiązywanie się z obowiązków: i tych narzucanych przez nauczyciela, i tych nakładanych przez pracodawcę. Dodatkowo, jeśli faktycznie dysponujemy tylko jednym urządzeniem na kilka osób, nasza wydajność spada. Może nawet jeszcze szybciej niż wydajność nadmiernie eksploatowanego laptopa.

Mooney.pl - tutaj odkupimy od Ciebie tablet lub laptop

Co zatem robić?

Podpowiadamy: lombard online. To odpowiedź, które może rozwiązać nasze problemy. W szybki oraz wygodny sposób sprzedacie tam za satysfakcjonującą Wasz cenę sprzęt (kupujemy tak laptopy, jak i tablety). Błyskawicznie otrzymacie gotówkę na swoje konto. I dzięki temu będziecie mogli od razu albo kupić sobie nowe, lepsze, szybsze urządzenie multimedialne, albo zainwestować w zakup większej liczby takich urządzeń. Po to, aby wystarczyło ich dla wszystkich domowników.

A co jeśli nasz laptop jest za stary?

Jeśli w tym momencie spoglądacie z powątpiewaniem na swój sprzęt i nie wierzycie, że ktoś zechce go od Was kupić – nie traćcie nadziei. W Mooney.pl odkupujemy urządzenia w różnym wieku, od różnych producentów, a nawet z drobnymi usterkami. Wiek nie jest dla nas najważniejszy. Interesują nas tablety z systemem operacyjnym Android (np. Samsung czy Huawei) czy iPady od Apple (wszystkich generacji), w tym także iPady mini, iPady Air czy iPady Pro.

Mooney.pl - tutaj odkupimy od Ciebie tablet lub laptop

Z laptopami jest jeszcze łatwiej. Tam różnorodność marek jest znacznie większa, a my jesteśmy gotowi kupić od Was każdą z nich. Czy to będzie Acer, czy to będzie Dell, czy to będzie Asus, czy może Lenovo, zapewniamy Was, że bez przeszkód sprzedacie je w Mooney.pl.

Jak działa Mooney.pl, czyli alternatywa dla lombard online?

Napisaliśmy wcześniej, że skorzystanie z Mooney.pl jest wygodne i szybkie. Co to oznacza w praktyce? Do sprzedania laptopa czy tabletu wystarczy Wam zrobienie kilku zdjęć Waszego sprzętu oraz opisanie proponowanego nam urządzenia za pomocą formularza zgłoszeniowego. Nasz rzeczoznawca od razu zajmuje się Waszym zgłoszeniem. W możliwie najkrótszym czasie otrzymacie od nas propozycję kwoty, którą jesteśmy gotowi Wam zapłacić.

Możecie oczywiście z nami negocjować. Jeśli dojdziemy do porozumienia i zgodzimy się na konkretną kwotę, to Wy przygotowujecie produkt do wysyłki – a my wysyłamy do Was na wskazany przez Was adres kuriera. Oczywiście, na nasz koszt. Jeśli Wasz laptop czy tablet do nas dotrze i jego stan rzeczywisty będzie zgodny z opisem oraz zdjęciami, to Mooney.pl nie czeka ani chwili i od razu przelewamy Wam pieniądze na konto.