Gdzie sprzedać zegarek, aby co nieco na nim zarobić, ale jednocześnie przeprowadzić całą transakcję szybko, wygodnie i możliwe jak najbardziej bezproblemowo? W skupie online Mooney.pl! Sprawdź, w jaki sposób działamy, i przekonaj się, jakie to bajecznie proste.

Czego dowiesz się z tego wpisu?

  • Gdzie sprzedać zegarek?
  • Na czym polega usługa skupu w Mooney.pl?
  • Dlaczego warto sprzedać zegarek w Mooney.pl?

W skrócie

Sprzedaż zegarka lub smartwacha w skupie online to prosta sprawa: wystarczy wypełnić krótki formularz z opisem przedmiotu i zaakceptować wycenę rzeczoznawcy, a następnie przygotować rzeczy do wysyłki. Po paczkę zgłosi się zamówiony na koszt Mooney.pl kurier.

Luksusowe zegarki – skup to najlepszy sposób na ekspresową transakcję

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek wystawić jakiś przedmiot na sprzedaż na popularnym portalu aukcyjnym, takim jak Allegro, OLX czy Gumtree? Jeśli tak, z pewnością wiesz, że z powodzeniem takich transakcji bywa różnie. Czasem coś sprzedaje się błyskawicznie, a czasem wisi miesiącami wśród setek podobnych ogłoszeń. Trudna jest zwłaszcza sprzedaż biżuterii – autentyczności złota nie sprawdzimy tak łatwo, jak autentyczności Iphone’a, więc często rezygnujemy z zakupów zegarków, pierścionków czy łańcuszków z drugiej ręki, obawiając się, że możemy paść ofiarą oszustwa.

Alternatywą dla portali aukcyjnych jest właśnie lombard online Mooney.pl. Serwis oferuje skup złotych zegarków i innej biżuterii (oraz elektroniki czy antyków), a tym, co odróżnia go od konkurencji, jest przeprowadzanie transakcji w całości online. Jak to działa?

Skup zegarków

Skup drogich zegarków w kilku prostych krokach

Aby sprzedać zegarek w skupie Mooney.pl, musisz tylko wypełnić prosty formularz, opisując przedmiot i załączając kilka jego zdjęć. Na podstawie tego opisu nasz rzeczoznawca przygotuje dla Ciebie wycenę. Po akceptacji oferty na własny koszt wyślemy pod Twój adres kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę z zegarkiem. Całą procedurę dokładnie opisaliśmy w poradniku Jak sprzedać zegarek.

Jeśli potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki, ale jednocześnie nie chcesz definitywnie rozstawać się z zegarkiem, możesz skorzystać z usługi skupu z odkupem. W jej ramach sprzedajesz przedmiot, zachowując prawo do jego odkupienia po 30, 60 lub 90 dniach.

Jak z płatka!

Największą zaletą korzystania z usługi skupu zegarków w Mooney.pl jest prostota i wygoda transakcji. Całą procedurę, od początku do końca, przeprowadzisz bez wychodzenia z domu. Nie musisz głowić się nad wyceną, zamieszczać długich i wyczerpujących ogłoszeń ani fatygować się na pocztę czy zamawiać kuriera – wszystkimi tymi sprawami zajmiemy się my. Dzięki temu cała transakcja przebiega błyskawicznie. Każdy jej etap możesz na bieżąco śledzić w indywidualnym panelu klienta. Pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet już po 24 godzinach.

Bez ukrytych kosztów

Wycena zegarków online, którą proponujemy w Mooney.pl, jest darmowa. Podobnie jak transport – za zamówienie kuriera nie płacisz nawet złotówki, bo całość kosztów bierzemy na siebie. Wystawiając zegarek na portalu aukcyjnym, musiałbyś liczyć się z dodatkowymi opłatami. Zamieszczenie ogłoszenia samo w sobie najczęściej jest darmowe. Aby jednak nie utonęło ono w morzu podobnych ofert, trzeba je dodatkowo promować – a to już pociąga za sobą dodatkowe koszty. Po pozytywnym przeprowadzeniu transakcji zazwyczaj należy jeszcze zapłacić prowizję. Jeśli sprzedasz zegarek za 1500 zł, ta dodatkowa opłata wyniesie ok. 55 zł. Gdy korzystasz z Mooney.pl, nie ponosisz żadnych kosztów.

Skup zegarków

Żadnej fatygi

Czy wspomnieliśmy już, że sprzedaż zegarka w Mooney.pl to rzecz prosta i wygodna? Sam zobacz – kiedy zamieszczasz ogłoszenie na portalu aukcyjnym, musisz naprawdę dobrze je przygotować. Zastanowić się nad chwytliwym, ale krótkim tytułem, który przyciągnie kupujących, wyczerpująco opisać sprzedawaną rzecz, wykonać atrakcyjne zdjęcia… To wszystko zajmuje sporo czasu, a najprawdopodobniej i tak nie będzie wystarczające dla potencjalnych klientów. Spędzisz więc kolejne godziny na odpisywaniu na wciąż te same pytania i odpowiadaniu na telefony.

Tymczasem sprzedaż zegarka w Mooney.pl to kwestia kilku kliknięć, zapakowania przedmiotu i przekazania go kurierowi. Bez fatygi, tracenia czasu i przejmowania się wysyłką. Po prostu minimum wysiłku!

Masz w swojej kolekcji markowy zegarek, którego nie nosisz? Nie trzymaj pieniędzy w szufladzie – sprzedaj go na Mooney.pl, a zarobioną w ten sposób gotówkę przeznacz na dowolny cel!

Dowiedz się więcej o usługach, jakie oferuje Mooney.pl:

Skup internetowy – 4 kroki do szybkiej gotówki

Skup z odkupem – bezpieczna alternatywa dla pożyczek

Źródło zdjęć: shutterstock.com