Kluczowe firmy jak Apple, Samsung, Huawei czy Xiaomi wypuszczają swoje flagowe modele smartfonów przynajmniej raz w roku. Jeśli chcecie mieć najnowszego smartfona, a brakuje Wam gotówki, to my w Mooney.pl błyskawicznie odkupimy od Was starsze modele.

Taka już jest ludzka natura, że chcemy sobie dogadzać. Także w kwestii smartfonów. Dlatego jeśli tylko usłyszymy, że któryś z producentów ogłasza premierę najnowszego modelu telefonu, to niemal automatycznie czujemy pragnienie zdobycia go. A im więcej nowych funkcjonalności czy udogodnień jest w takim iPhone, Samsung Galaxy S21, Huawei P40 czy Xiaomi Redmi, tym ta chęć większa. I trudna do przezwyciężenia.

Nowy smartfon? Mooney.pl pomoże

Trudne do przezwyciężenia mogą być jednak kwestie finansowe. Bo przecież światowi giganci od smartfonów wysoko cenią swoje nowości. iPhone 11 może kosztować nawet ponad 6 000 złotych, Samsung Galaxy S21 to 5 000 złotych, a Motorola Razr to koszt 4 000 złotych. Skąd wziąć na to pieniądze? Z pomocą przychodzimy my. Czyli Mooney.pl. Działamy tak jak lombard online, a nawet lepiej. Odkupimy od Was smartfony, z których nie chcecie już korzystać. Dzięki otrzymanej od nas gotówce, znacząco przybliżycie się do kupna nowego, upragnionego elektronicznego cacka.

Jak szybko i pewnie sprzedać smartfona online?

Sprzedawanie smartfona w Mooney.pl jest proste

Jeśli czytacie ten tekst w tym miejscu, to oznacza to, że jesteście poważnie zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty. Dlatego teraz skupcie się, bo podamy praktyczne informacje, które ułatwią Wam szybką sprzedaż i jeszcze szybsze otrzymanie gotówki na konto.

Interesują nas praktycznie wszystkie smartfony. Bez znaczenia, czy korzystacie z iPhone’a, Samsunga, Xaomi czy LG bądź też jeszcze innego modelu. Nieistotny jest też model smartfona, którego chcecie się pozbyć. iPhone 6, 7 czy 8? Samsung Galaxy S7 czy A12? Xaomi Redmi Note 7 czy Redmi Note 9 Pro? Z chęcią kupimy od Was każdy z nich.

Ważne jest to, aby sprzedawany przez Was smartfon był sprawny. Dlatego prosimy Was o staranne i dokładne wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Napiszcie tam, jaka jest marka i model smartfona. Podajcie, ile ma lat, a także przedstawcie jest stan techniczny. Koniecznie poinformujcie nas o jego wadach: czy ekran ma rysy, czy któryś z przycisków nie działa, czy są kłopoty z gniazdkiem na słuchawki. Dodajcie, czy dołączacie ładowarkę i etui. W procesie wyceny bardzo przydatne będą też zdjęcia smartfona. Dzięki nim szybciej przygotujemy dla Was cenową propozycję kupna telefonu.

Mooney.pl to najlepszy wybór do sprzedaży smartfona online

Szybka procedura sprzedaży smartfona

Gdy już otrzymacie konkretną ofertę od Mooney.pl. decydujecie, czy się na nią zgadzacie, czy negocjujecie, czy rezygnujecie. Jeśli w dwóch pierwszych przypadkach dogadamy się, to od razu wysyłamy do Was kuriera (na nasz koszt!), który odbierze smartfona. Gdy stan rzeczywisty sprzętu będzie zgodny z poprzednim opisem, wtedy dokonujemy przelewu – i już. Gotówka wpływa na Wasze konto, a Wy możecie ruszać na zakup kolejnego flagowca.