Nieużywane sprzęty zalegają w Twoim domu? Pozbądź się ich, dostając przy okazji zastrzyk szybkiej gotówki! To nic trudnego: korzystając z usług lombardu internetowego Mooney, sprzedasz niepotrzebne przedmioty szybko i wygodnie. Nie musisz nawet martwić się wysyłką, bo o wszystko zadba nasz zespół!

Czego dowiesz się z tego wpisu?

W skrócie

Chcesz pozbyć się nieużywanych sprzętów lub niepotrzebnych kosztowności, ale nie masz czasu na obsługę aukcji internetowych, pakowanie przedmiotów i ogarnianie wysyłki? Zespół serwisu mooney.pl dba o to za swoich klientów. Wystarczy, że wypełnisz i prześlesz do nas formularz, w którym opiszesz swój przedmiot, a my zamówimy i opłacimy kuriera, który go od Ciebie odbierze. Pieniądze przekazywane są na konto zgodnie z zawartą umową. Wszystko bez wychodzenia z domu!

Jak działa Mooney.pl?

Mooney.pl to pierwszy w Polsce lombard, który działa w 100% online. Oznacza to, że transakcji możesz dokonać w całości przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu. Tylko kilka kliknięć i już – sprzedane!

Cały proces nie jest ani trochę skomplikowany i z powodzeniem można zapisać go w czterech punktach. Wygląda tak:

  1.  Wchodzisz na stronę mooney.pl i wypełniasz formularz, w którym dokładnie opisujesz swój przedmiot, załączając również zdjęcia. Im bardziej rzetelny opis, tym szybsza wycena!
  2. Nasz zespół analizuje zgłoszenie i składa Ci zindywidualizowaną ofertę. Możesz ją zaakceptować lub negocjować.
  3. Oferta zaakceptowana? W takim razie wysyłamy do Ciebie kuriera. Twoim zadaniem jest tylko zapakować paczkę i czekać na dzwonek do drzwi.
  4. Gdy kurier dostarczy paczkę do nas, pieniądze startują na Twoje konto.

Wysyłka na koszt Mooney.pl

Najlepsze w Mooney jest to, że zespół o wszystko dba. To nie tak, jak przy sprzedaży na aukcji internetowej. Nie musisz męczyć się odpowiadaniem na niekończące się pytania potencjalnych klientów ani wydawać kroci na promocję swojego przedmiotu, żeby ktoś w ogóle się nim zainteresował w morzu innych ofert.

Gdy dokonujesz sprzedaży w serwisach takich jak olx, Allegro czy Sprzedajemy musisz pamiętać o doprecyzowaniu sposobu wysyłki, a w niektórych przypadkach także o uwzględnieniu tego kosztu w cenie przedmiotu. Na znalezieniu kupca Twoje zadanie się nie kończy. Trzeba przecież pofatygować się na pocztę albo zamówić kuriera… Sprzedając na mooney.pl, nie masz tego problemu. Po tym, jak tylko zaakceptujesz ofertę, nasz zespół zamawia i opłaca kuriera, który przyjedzie odebrać od Ciebie przedmiot. Goniec będzie miał przy sobie list przewozowy i wszystkie dokumenty do podpisu przez Ciebie. Jedyne, co musisz zrobić, to zapakować przedmiot zgodnie z instrukcją. Wygodne, prawda?

Oczywiście maksymalne uproszczenie procedur nie pozbawia Cię kontroli nad całym procesem sprzedaży: kolejne etapy transakcji możesz śledzić za pomocą prostego w obsłudze panelu klienta.

Lombard online

Co możesz sprzedać w Mooney.pl?

Chcesz pozbyć się niepotrzebnych sprzętów lub kosztowności? W takim razie skup w lombardzie internetowym Mooney to usługa w sam raz dla Ciebie. Tym bardziej, że kategorii przedmiotów, którymi jesteśmy zainteresowani, jest naprawdę sporo. Oprócz biżuterii i kolekcjonerskich monet przyjmujemy telefony (zarówno starsze, jak i supernowoczesne modele) i inne rodzaje elektroniki, na przykład laptopy, tablety czy konsole. Oferujemy skup zegarków i smartwatchów, a także większego sprzętu RTV i AGD, więc śmiało możesz napisać do nas w sprawie ekspresu do kawy lub mikrofalówki. Zresztą, jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami poprzez formularz na naszej stronie!

Wielu Polaków doceniło już wygodę, jaką zapewnia korzystanie z usług lombardu internetowego. Działamy szybko i dyskretnie, dbając o komfort naszych klientów. Jeśli chcesz do nich dołączyć, po prostu wejdź na stronę mooney.pl i zgłoś chęć sprzedaży przedmiotu.

Dowiedz się więcej o Mooney:

Jak działa Mooney.pl?

Skup internetowy – 4 kroki do szybkiej gotówki